Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Журавський викрав учительку математики, щоб відкосити від контрольної?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 4 серія від 29.11.2019 Віра щаслива, що її брат Богдан нарешті повернувся додому. Тепер дівчина може розповісти Олегу правду, чому вона так дивно себе поводила останнім часом. Вислухавши дівчину, Олег наполягає, щоб вона покинула елітну школу і повернулася до нормального життя. Але Віра не хоче засмучувати батька, тому не може залишити «Vivat».</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Зранку Віра поспішає на уроки і стає свідком, як перед входом до школи викрадають учительку математики. Дівчина біжить до директора і розповідає про побачене. Новенька запам’ятала, що на номерах машини було написано «Банда». Від однокласників вона дізнається, що це машина Романа. Невже хлопець затіяв злий жарт, щоб відмазати свій клас від контрольної роботи? Дивіться онлайн у серіалі «Новенька» серія 4 від 29.11.2019. </span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Не встигли переглянути попередню серію? Не гайте часу – дивіться за посиланням серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-3">«Новенька» 3 серія</a>.</span></p>

Журавський викрав учительку математики, щоб відкосити від контрольної?

Всі серії | Сезон 1

Журавський викрав учительку математики, щоб відкосити від контрольної?

У серіалі «Новенька» 4 серія від 29.11.2019 Віра щаслива, що її брат Богдан нарешті повернувся додому. Тепер дівчина може розповісти Олегу правду, чому вона так дивно себе поводила останнім часом. Вислухавши дівчину, Олег наполягає, щоб вона покинула елітну школу і повернулася до нормального життя. Але Віра не хоче засмучувати батька, тому не може залишити «Vivat».

Зранку Віра поспішає на уроки і стає свідком, як перед входом до школи викрадають учительку математики. Дівчина біжить до директора і розповідає про побачене. Новенька запам’ятала, що на номерах машини було написано «Банда». Від однокласників вона дізнається, що це машина Романа. Невже хлопець затіяв злий жарт, щоб відмазати свій клас від контрольної роботи? Дивіться онлайн у серіалі «Новенька» серія 4 від 29.11.2019. 

Не встигли переглянути попередню серію? Не гайте часу – дивіться за посиланням серіал «Новенька» 3 серія.