Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Влад хоче знищити новеньку?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 5 серія від 06.12.2019, після інциденту на вечірці в Журавського, слідчий Лисенко знову просить Віру про допомогу. У поліції знають, що Романа підставили. Камери відеоспостереження зафіксували, як вночі машину хлопця викрали зі штрафмайданчику і повернули через тридцять хвилин. Після цього в салоні авто опинилася нова партія тих самих наркотиків. Щоб довести непричетність Роми до викрадення вчительки, Вірі потрібно взяти його відбитки пальців. Чи впорається героїня серіалу «Новенька» 2019 із цим завданням?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після уроків Віра йде працювати в ресторан, де з новими докорами чекає Олег. Хлопець не розуміє, чому Віра не повертається до старої школи. Сварки закоханих перериває прихід нової посудомийки. Дізнайтеся просто зараз, хто став колегою Віри? Дивіться онлайн серіал «Новенька» серію 5 від 06.12.2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-4">«Новенька» 4 серія</a>.</span></p>

Влад хоче знищити новеньку?

Всі серії | Сезон 1

Влад хоче знищити новеньку?

У серіалі «Новенька» 5 серія від 06.12.2019, після інциденту на вечірці в Журавського, слідчий Лисенко знову просить Віру про допомогу. У поліції знають, що Романа підставили. Камери відеоспостереження зафіксували, як вночі машину хлопця викрали зі штрафмайданчику і повернули через тридцять хвилин. Після цього в салоні авто опинилася нова партія тих самих наркотиків. Щоб довести непричетність Роми до викрадення вчительки, Вірі потрібно взяти його відбитки пальців. Чи впорається героїня серіалу «Новенька» 2019 із цим завданням?

Після уроків Віра йде працювати в ресторан, де з новими докорами чекає Олег. Хлопець не розуміє, чому Віра не повертається до старої школи. Сварки закоханих перериває прихід нової посудомийки. Дізнайтеся просто зараз, хто став колегою Віри? Дивіться онлайн серіал «Новенька» серію 5 від 06.12.2019.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 4 серія.