Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Допит Влада: у чому зізнається хлопець?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 6 серія від 06.12.2019 Лисенко розмовляє у відділку з Владом, якого напередодні затримали за напад на Романа. Хлопець пропонує поліції угоду: його відпускають і знімають усі обвинувачення в обмін на цінну інформацію – компромат на Журавського. Влад розповідає про нові наркотики, які поширюються містом. Хлопець запевняє, що гроші від продажу заборонених препаратів пливуть прямісінько в руки Роману. Чи відпустить Лисенко злочинця? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом Анна-Марія продовжує шукати інформацію про Віру Корбут. У кабінеті директора вона натрапляє на особову справу новенької та фотографує всі дані. Про що довідається дівчина цього разу? Дивіться онлайн серіал «Новенька» серія 6 від 06.12.2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-5">«Новенька» 5 серія</a>.</span></p>

Допит Влада: у чому зізнається хлопець?

Всі серії | Сезон 1

Допит Влада: у чому зізнається хлопець?

У серіалі «Новенька» 6 серія від 06.12.2019 Лисенко розмовляє у відділку з Владом, якого напередодні затримали за напад на Романа. Хлопець пропонує поліції угоду: його відпускають і знімають усі обвинувачення в обмін на цінну інформацію – компромат на Журавського. Влад розповідає про нові наркотики, які поширюються містом. Хлопець запевняє, що гроші від продажу заборонених препаратів пливуть прямісінько в руки Роману. Чи відпустить Лисенко злочинця? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.

Тим часом Анна-Марія продовжує шукати інформацію про Віру Корбут. У кабінеті директора вона натрапляє на особову справу новенької та фотографує всі дані. Про що довідається дівчина цього разу? Дивіться онлайн серіал «Новенька» серія 6 від 06.12.2019.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 5 серія.