Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи погодиться Віра продати свою пісню, щоб урятувати брата?
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 7 серія від 06.12.2019 Журавський налаштований купити у Віри її пісню. Хлопцю дуже сподобалася композиція, і він хоче представити її продюсеру. Неочікувана пропозиція розгнівала Віру, адже є на світі речі, які неможливо продати чи купити. Чи не розчарується новенька у своєму однокласнику, який міряє все грошима? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом Анна-Марія показує Ромчику фото з інтернету, на яких вказано, що справжнє прізвище Віри не Корбут, а Остапчук. І що раніше вона навчалася у звичайній школі. Дівчина переконана: відколи новенька тут, відтоді у школі постійно діється щось погане. Як Журавський відреагує на почуте? Чи продовжить спілкуватися з Вірою? Дивіться онлайн 7 серію серіалу «Новенька» 2019 на сайті Teleportal.ua. </span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-6">«Новенька» 6 серія</a>.</span></p>

Чи погодиться Віра продати свою пісню, щоб урятувати брата?

Всі серії | Сезон 1

Чи погодиться Віра продати свою пісню, щоб урятувати брата?

У серіалі «Новенька» 7 серія від 06.12.2019 Журавський налаштований купити у Віри її пісню. Хлопцю дуже сподобалася композиція, і він хоче представити її продюсеру. Неочікувана пропозиція розгнівала Віру, адже є на світі речі, які неможливо продати чи купити. Чи не розчарується новенька у своєму однокласнику, який міряє все грошима? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.

Тим часом Анна-Марія показує Ромчику фото з інтернету, на яких вказано, що справжнє прізвище Віри не Корбут, а Остапчук. І що раніше вона навчалася у звичайній школі. Дівчина переконана: відколи новенька тут, відтоді у школі постійно діється щось погане. Як Журавський відреагує на почуте? Чи продовжить спілкуватися з Вірою? Дивіться онлайн 7 серію серіалу «Новенька» 2019 на сайті Teleportal.ua. 

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 6 серія.