Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Музика об'єднала серця Віри та Роми
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 8 серія від 06.12.2019 Віра остаточно свариться з Олегом. Вчора хлопець застав її в обіймах Романа, і тепер Олег на все готовий, щоб знищити Журавського. Для цього хлопець укладає угоду з Владом і його дружбанами, і ті приймають його до себе в банду. Дивіться в серіалі «Новенька» 2019, чи не пошкодує Олег про свій вчинок?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тим часом Рома репетирує у студії. Хлопець запрошує Віру в гості, аби заспівати разом її пісню. Під час розмови Віра зізнається, що її справжнє прізвище не Корбут, а Остапчук, але Ромі це неважливо – йому головне, аби вона була поруч і вірила йому. Після репетиції з Вірою Ромчик вирішує запросити дівчину співати в їхню групу. Як відреагують на таку заяву Свят і Ден? Дивіться онлайн 8 серію серіалу «Новенька» 2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-7">«Новенька» 7 серія</a>.</span></p>

Музика об'єднала серця Віри та Роми

Всі серії | Сезон 1

Музика об'єднала серця Віри та Роми

У серіалі «Новенька» 8 серія від 06.12.2019 Віра остаточно свариться з Олегом. Вчора хлопець застав її в обіймах Романа, і тепер Олег на все готовий, щоб знищити Журавського. Для цього хлопець укладає угоду з Владом і його дружбанами, і ті приймають його до себе в банду. Дивіться в серіалі «Новенька» 2019, чи не пошкодує Олег про свій вчинок?

Тим часом Рома репетирує у студії. Хлопець запрошує Віру в гості, аби заспівати разом її пісню. Під час розмови Віра зізнається, що її справжнє прізвище не Корбут, а Остапчук, але Ромі це неважливо – йому головне, аби вона була поруч і вірила йому. Після репетиції з Вірою Ромчик вирішує запросити дівчину співати в їхню групу. Як відреагують на таку заяву Свят і Ден? Дивіться онлайн 8 серію серіалу «Новенька» 2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 7 серія.