Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Однокласники оголосили бойкот Журавському
<p><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka">«Новенька»</a> 9 серія від 13.12.2019 Рома з Вірою вирішили прогулятися після школи. Свіже повітря та красива природа надихнули закоханих на відверту розмову. Віра розповіла, що понад усе вона сумує за мамою, яка зараз живе за кордоном і має нову родину. Рома ж зізнався, що дуже любить свою маму, і з того часу, як його батьки розлучилися, усім стало жити краще. А ще Роман запропонував Вірі записати демоверсію її пісні. Чи погодиться дівчина? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Анна-Марія приїхала до Роми додому, щоб помиритися і відновити їхні стосунки, але хлопець виставив її за двері. Якою буде помста дівчини? Дивіться онлайн в 9 серії серіалу «Новенька» 2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/novenka/sezon-1/seriya-8">«Новенька» 8 серія</a>.</span></p>

Однокласники оголосили бойкот Журавському

Всі серії | Сезон 1

Однокласники оголосили бойкот Журавському

У серіалі «Новенька» 9 серія від 13.12.2019 Рома з Вірою вирішили прогулятися після школи. Свіже повітря та красива природа надихнули закоханих на відверту розмову. Віра розповіла, що понад усе вона сумує за мамою, яка зараз живе за кордоном і має нову родину. Рома ж зізнався, що дуже любить свою маму, і з того часу, як його батьки розлучилися, усім стало жити краще. А ще Роман запропонував Вірі записати демоверсію її пісні. Чи погодиться дівчина? Дивіться в серіалі «Новенька» 2019.

Анна-Марія приїхала до Роми додому, щоб помиритися і відновити їхні стосунки, але хлопець виставив її за двері. Якою буде помста дівчини? Дивіться онлайн в 9 серії серіалу «Новенька» 2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн серіал «Новенька» 8 серія.