Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Перші ластівки: трейлер серіалу дивитися онлайн
<p style="text-align: justify;">Зустрічайте гостросоціальну прем'єру Нового каналу – серіал Перші ластівки. Трейлер молодіжного трилера занурить вас у хвилюючий початок навчального року в одній з українських шкіл. Одинадцятикласникам Феді, Ніку, Поліні й Каті подобається грати в загадкову гру з їхнім Другом. Незнайомець надсилає їм завдання: насолити одноліткам, зробити боляче рідним, піти на дрібний злочин. Виконувати їх хвилююче та драйвово, почуття загострюються, а до відчуття небезпеки хочеться повертатися знову і знову. Починайте дивитися онлайн трейлер серіалу Перші ластівки, де жартівлива гра перестала бути забавою. Нове змагання – стрибнути з даху. І відмінниця Поліна справляється першою.</p><p style="text-align: justify;">Її смерть вразила групу гравців. Але вони вже не можуть зупинитися. У трейлері серіалу Перші ластівки Нового каналу слідча Ольга Макарова приїжджає до школи, щоб розібратися, що саме стало причиною Поліниного самогубства. Але розуміє, що все набагато складніше, адже винуватцями здаються всі однокласники та навіть батьки загиблої героїні трилера Перші ластівки. Трейлер дивіться онлайн прямо зараз на Телепорталі й поспішайте дізнатися початок інтригуючої історії в 1 серії – унікальному допрем'єрному показі серіалу.</p><p style="text-align: justify;"><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky">Перші ластівки серіал</a></p><p style="text-align: justify;"><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky/sezon-1/seriya-1">Перші ластівки 1 серія</a></p>

Перші ластівки: трейлер серіалу дивитися онлайн

Перші ластівки: трейлер серіалу дивитися онлайн

Зустрічайте гостросоціальну прем'єру Нового каналу – серіал Перші ластівки. Трейлер молодіжного трилера занурить вас у хвилюючий початок навчального року в одній з українських шкіл. Одинадцятикласникам Феді, Ніку, Поліні й Каті подобається грати в загадкову гру з їхнім Другом. Незнайомець надсилає їм завдання: насолити одноліткам, зробити боляче рідним, піти на дрібний злочин. Виконувати їх хвилююче та драйвово, почуття загострюються, а до відчуття небезпеки хочеться повертатися знову і знову. Починайте дивитися онлайн трейлер серіалу Перші ластівки, де жартівлива гра перестала бути забавою. Нове змагання – стрибнути з даху. І відмінниця Поліна справляється першою.

Її смерть вразила групу гравців. Але вони вже не можуть зупинитися. У трейлері серіалу Перші ластівки Нового каналу слідча Ольга Макарова приїжджає до школи, щоб розібратися, що саме стало причиною Поліниного самогубства. Але розуміє, що все набагато складніше, адже винуватцями здаються всі однокласники та навіть батьки загиблої героїні трилера Перші ластівки. Трейлер дивіться онлайн прямо зараз на Телепорталі й поспішайте дізнатися початок інтригуючої історії в 1 серії – унікальному допрем'єрному показі серіалу.

Перші ластівки серіал

Перші ластівки 1 серія