Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Один друг на всіх: моторошна таємниця, яка об’єднала учнів 11-Б
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>День знань у звичайній міській школі в серіалі Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky">«Перші ластівки»</a> 1 серія від 19.11.2019 почався не зі слів привітання, банальних віршів і звичних пісень про перше вересня, а з хайпу скандального ученика Ніка Маслова. Замість милого відео про відомих випускників школи хлопець запустив секс-парад від хтивого зайця, де розповів про всіх інтимних партнерок і свої успіхи в ліжку! Та це було тільки початком усіх негараздів шкільного життя…</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Мати одного з учнів і за сумісництвом слідча поліції Ольга Макарова в 1 серії молодіжного трилера «Перші Ластівки» вигнала всіх дітей з актової зали, щоб повідомити батькам страшну новину. Цього літа двоє підлітків загинули за незрозумілих обставин – їх знайшли мертвими на асфальті під багатоповерхівками. Смерті неповнолітніх виглядають як самогубство, та слідчих насторожило одне: діти не залишили прощальних записок. Проте звернення Ольги в серіалі «Перші ластівки» 1 серія (2019) перервав нестямний крик дівчини! Що відбулося в школі? Дізнайся просто зараз.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На щастя, Ользі вдалося розповісти головне – перші ознаки схильності дітей до самогубства. Тремор, псоріаз, надмірний адреналін, затяжна депресія, безсоння, переїдання… Чи сприйняли батьки серйозно Ольгу? Адже подібні читання моралі завжди залишаються будь-де, але не в головах батьків.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Між тим, в 11-Б у 1 серії трилеру «Перші ластівки» (2019) неочікувано з’явилася нова учениця Катерина Щаслива. Та, на перший погляд, дівчинку не можна назвати дійсно щасливою… Перелякана, мовчазна, сором’язлива заїка. Подейкують, що вона перейшла з іншого класу. Але що чи хто змусив Катю змінити колектив?</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивись онлайн серіал «Перші ластівки» 1 серія від 19.11.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, які страшні таємниці приховують учні 11-Б.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Тепер ти можеш дивитися онлайн усі серії нового молодіжного серіалу «Перші ластівки» на Teleportal.ua. Якщо ти не встиг на телеефір Нового каналу, шукай нові епізоди на сайті.</span></p>

Один друг на всіх: моторошна таємниця, яка об’єднала учнів 11-Б

Один друг на всіх: моторошна таємниця, яка об’єднала учнів 11-Б

День знань у звичайній міській школі в серіалі Нового каналу «Перші ластівки» 1 серія від 19.11.2019 почався не зі слів привітання, банальних віршів і звичних пісень про перше вересня, а з хайпу скандального ученика Ніка Маслова. Замість милого відео про відомих випускників школи хлопець запустив секс-парад від хтивого зайця, де розповів про всіх інтимних партнерок і свої успіхи в ліжку! Та це було тільки початком усіх негараздів шкільного життя…

Мати одного з учнів і за сумісництвом слідча поліції Ольга Макарова в 1 серії молодіжного трилера «Перші Ластівки» вигнала всіх дітей з актової зали, щоб повідомити батькам страшну новину. Цього літа двоє підлітків загинули за незрозумілих обставин – їх знайшли мертвими на асфальті під багатоповерхівками. Смерті неповнолітніх виглядають як самогубство, та слідчих насторожило одне: діти не залишили прощальних записок. Проте звернення Ольги в серіалі «Перші ластівки» 1 серія (2019) перервав нестямний крик дівчини! Що відбулося в школі? Дізнайся просто зараз.

На щастя, Ользі вдалося розповісти головне – перші ознаки схильності дітей до самогубства. Тремор, псоріаз, надмірний адреналін, затяжна депресія, безсоння, переїдання… Чи сприйняли батьки серйозно Ольгу? Адже подібні читання моралі завжди залишаються будь-де, але не в головах батьків.

Між тим, в 11-Б у 1 серії трилеру «Перші ластівки» (2019) неочікувано з’явилася нова учениця Катерина Щаслива. Та, на перший погляд, дівчинку не можна назвати дійсно щасливою… Перелякана, мовчазна, сором’язлива заїка. Подейкують, що вона перейшла з іншого класу. Але що чи хто змусив Катю змінити колектив?

Дивись онлайн серіал «Перші ластівки» 1 серія від 19.11.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнайся, які страшні таємниці приховують учні 11-Б.

Тепер ти можеш дивитися онлайн усі серії нового молодіжного серіалу «Перші ластівки» на Teleportal.ua. Якщо ти не встиг на телеефір Нового каналу, шукай нові епізоди на сайті.