Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фатальна гра: Поліна покінчила життя самогубством
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ольгу Макарову в молодіжному трилері <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky">«Перші ластівки»</a> 2 серія від 19.11.2019 посеред ночі розбудив дзвінок мобільного. Телефоном повідомили: на вулиці Фройда, 111 оперативники знайшли тіло молодої дівчини! Смерть очевидна – загибла викинулася з багатоповерхівки. Але чи пов’язаний фатальний випадок із двома попередніми?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Слідча швидко приїхала на місце смерті покійної та не повірила своїм очам: на асфальті, у калюжі крові лежала однокласниця її сина та його колишнє кохання Поліна Дудка! Що ж змусило Полю в 2 серії серіалу «Перші ластівки» покінчити життя самогубством? У неї ж було все, про що мріє кожен підліток: щаслива сім’я, друзі та наполеонівські плани на акторське майбутнє… Чи Поліна щось приховувала?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>На щастя, жінка, яка живе в сусідньому будинку, першою помітила тіло дівчинки. Нічого дивного вона не побачила, окрім підозрілої людини в капюшоні, що відразу після падіння Полі підійшла до трупу. Хто ця загадкова особа? Можливо, це вона змусила дівчинку стрибнути з висоти? Правду покаже розслідування Олі Макарової в трилері «Перші ластівки» (2019) серія 2.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поки в школі ніхто й не здогадувався, що відбулося вночі, Лєра помстилася Ніку за його витівку з гарячим секс-топом кицьок. Ображена дівчина у 2 серії серіалу «Перші ластівки» (2019) вирішила застосувати зброю Маслова проти нього ж самого та вивісила в шкільному холі фото його чоловічої гордості з промовистим коментарем «Золотий гей-фонд школи». Однак Лєрі не вдалося вивести із себе хлопця, бо його думки були зайняті серйознішими проблемами…</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивись онлайн молодіжний серіал Нового каналу «Перші ластівки» 2 серія від 19.11.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайся:</span></p> <ul dir="ltr"> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Чи вдалося слідчій зрозуміти, чому Поліна стрибнула з великої висоти?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Що пов’язує мовчазну Катю, популярного Федю та скандального Ніка?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Яку злу гру затіяв той, кого бачила жінка біля тіла Полі?</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky/sezon-1/seriya-1">«Перші ластівки» 1 серія</a>.</span></p>

Фатальна гра: Поліна покінчила життя самогубством

Фатальна гра: Поліна покінчила життя самогубством

Ольгу Макарову в молодіжному трилері «Перші ластівки» 2 серія від 19.11.2019 посеред ночі розбудив дзвінок мобільного. Телефоном повідомили: на вулиці Фройда, 111 оперативники знайшли тіло молодої дівчини! Смерть очевидна – загибла викинулася з багатоповерхівки. Але чи пов’язаний фатальний випадок із двома попередніми?

Слідча швидко приїхала на місце смерті покійної та не повірила своїм очам: на асфальті, у калюжі крові лежала однокласниця її сина та його колишнє кохання Поліна Дудка! Що ж змусило Полю в 2 серії серіалу «Перші ластівки» покінчити життя самогубством? У неї ж було все, про що мріє кожен підліток: щаслива сім’я, друзі та наполеонівські плани на акторське майбутнє… Чи Поліна щось приховувала?

На щастя, жінка, яка живе в сусідньому будинку, першою помітила тіло дівчинки. Нічого дивного вона не побачила, окрім підозрілої людини в капюшоні, що відразу після падіння Полі підійшла до трупу. Хто ця загадкова особа? Можливо, це вона змусила дівчинку стрибнути з висоти? Правду покаже розслідування Олі Макарової в трилері «Перші ластівки» (2019) серія 2.

Поки в школі ніхто й не здогадувався, що відбулося вночі, Лєра помстилася Ніку за його витівку з гарячим секс-топом кицьок. Ображена дівчина у 2 серії серіалу «Перші ластівки» (2019) вирішила застосувати зброю Маслова проти нього ж самого та вивісила в шкільному холі фото його чоловічої гордості з промовистим коментарем «Золотий гей-фонд школи». Однак Лєрі не вдалося вивести із себе хлопця, бо його думки були зайняті серйознішими проблемами…

Дивись онлайн молодіжний серіал Нового каналу «Перші ластівки» 2 серія від 19.11.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайся:

  • Чи вдалося слідчій зрозуміти, чому Поліна стрибнула з великої висоти?
  • Що пов’язує мовчазну Катю, популярного Федю та скандального Ніка?
  • Яку злу гру затіяв той, кого бачила жінка біля тіла Полі?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Перші ластівки» 1 серія.