Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нове завдання гри та жорстокий шантаж Друга
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Друг у молодіжному трилері <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky">«Перші ластівки»</a> 3 серія від 20.11.2019 шантажем змусив Федю, Катю та Ніка продовжувати смертельну гру! Він наказав привести на дах тієї зловіщої багатоповерхівки шкільну красуню та мажорку Лєру Фаркаш. Якщо вони цього не зроблять, то відео смерті Поліни Дудки потрапить до рук поліції. Ніби нічого серйозного, але на цьому відео в 3 серії серіалу «Перші ластівки» (2019) Друг підлаштував усе так, ніби Катя, Федя та Нік змусили Полю стрибнути з даху. Чи наважаться однокласники затягнути Лєру до небезпечної гри? Відповідь шукай далі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Між тим, Ольга Макарова намагалася бодай щось дізнатися про особисте життя Поліни. Та це виявилося набагато складніше, ніж вона собі уявляла. Усі файли в ноутбуці пов’язані тільки з навчанням, а сторінки в соцмережах неочікувано зникли. Ба більше, на гуртках, які відвідувала покійна, нею захоплюються та хвалять. Але є дещо, що змусило Макарову серйозно замислитися. Що саме? Дізнайся просто зараз – дивись онлайн серіал «Перші ластівки» серія 3 від 20.11.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky/sezon-1/seriya-2">«Перші ластівки» 2 серія</a>.</span></p>

Нове завдання гри та жорстокий шантаж Друга

Нове завдання гри та жорстокий шантаж Друга

Друг у молодіжному трилері «Перші ластівки» 3 серія від 20.11.2019 шантажем змусив Федю, Катю та Ніка продовжувати смертельну гру! Він наказав привести на дах тієї зловіщої багатоповерхівки шкільну красуню та мажорку Лєру Фаркаш. Якщо вони цього не зроблять, то відео смерті Поліни Дудки потрапить до рук поліції. Ніби нічого серйозного, але на цьому відео в 3 серії серіалу «Перші ластівки» (2019) Друг підлаштував усе так, ніби Катя, Федя та Нік змусили Полю стрибнути з даху. Чи наважаться однокласники затягнути Лєру до небезпечної гри? Відповідь шукай далі.

Між тим, Ольга Макарова намагалася бодай щось дізнатися про особисте життя Поліни. Та це виявилося набагато складніше, ніж вона собі уявляла. Усі файли в ноутбуці пов’язані тільки з навчанням, а сторінки в соцмережах неочікувано зникли. Ба більше, на гуртках, які відвідувала покійна, нею захоплюються та хвалять. Але є дещо, що змусило Макарову серйозно замислитися. Що саме? Дізнайся просто зараз – дивись онлайн серіал «Перші ластівки» серія 3 від 20.11.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Перші ластівки» 2 серія.