Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Усе таємне стало явним: посмертний подарунок від Поліни
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Похорон Поліни Дудки в молодіжному трилері <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky">«Перші ластівки»</a> 6 серія від 21.11.2019 перетворився на скандал! Через відео в Instagram на сторінці Полі Федю, Катю та Ніка негайно відвезли до відділку поліції. Чи наважилися вони розповісти правду про Друга та врятувати себе від несправедливого покарання? Дізнайся просто зараз.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Поки Ольга Макарова в 6 серії серіалу «Перші ластівки» (2019) допитувала трьох однокласників, у школі не вщухали пристрасті. 11-Б замислив провчити буцімто вбивць Поліни Дудки та придумав жорстоку помсту. А невідомий заманив Лєру Фаркаш до спортивного залу та залишив послання… Яке? І чи допомогло воно зрозуміти причину смерті Поліни? Відповідь шукай у відео.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивись онлайн серіал «Перші ластівки» 6 серія від 21.11.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайся:</span></p> <ul dir="ltr"> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Яка таємниця пов’язувала Федю, Поліну та Лєру?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Як однокласники помстилися ластівкам?</span></li> <li role="presentation" style="text-align: justify;"><span>Що на прощання залишила Дудка своїм кривдникам?</span></li> </ul> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky/sezon-1/seriya-5">«Перші ластівки» 5 серія</a>.</span></p>

Усе таємне стало явним: посмертний подарунок від Поліни

Усе таємне стало явним: посмертний подарунок від Поліни

Похорон Поліни Дудки в молодіжному трилері «Перші ластівки» 6 серія від 21.11.2019 перетворився на скандал! Через відео в Instagram на сторінці Полі Федю, Катю та Ніка негайно відвезли до відділку поліції. Чи наважилися вони розповісти правду про Друга та врятувати себе від несправедливого покарання? Дізнайся просто зараз.

Поки Ольга Макарова в 6 серії серіалу «Перші ластівки» (2019) допитувала трьох однокласників, у школі не вщухали пристрасті. 11-Б замислив провчити буцімто вбивць Поліни Дудки та придумав жорстоку помсту. А невідомий заманив Лєру Фаркаш до спортивного залу та залишив послання… Яке? І чи допомогло воно зрозуміти причину смерті Поліни? Відповідь шукай у відео.

Дивись онлайн серіал «Перші ластівки» 6 серія від 21.11.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайся:

  • Яка таємниця пов’язувала Федю, Поліну та Лєру?
  • Як однокласники помстилися ластівкам?
  • Що на прощання залишила Дудка своїм кривдникам?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Перші ластівки» 5 серія.