Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Напруга зростає: Лєра при смерті, а Катя та Федя розповіли всю правду
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ластівки в молодіжному серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky">«Перші ластівки»</a> 7 серія від 22.11.2019 швидко забули про помсту однокласників, привели себе в порядок і поїхали на Кільцеву трасу. Адже десь там ледь дихала Лєра Фаркаш! Чи вижила дівчина після такої серйозної аварії? Дізнайся просто зараз.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Катя Щаслива під враженням від останніх подій не втрималася та розповіла Ользі Макаровій про послання, які їм напередодні своєї смерті залишила Поліна. Однак Федя та Нік у 7 серії трилера «Перші ластівки» (2019) не надто зраділи зізнанням Каті. Що станеться з ластівками після витівки Щасливої? І як на це відреагувала Макарова? Відповідь шукай далі.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ден продовжив випробовувати Федю! На уроці фізкультури хлопець жорстоко пихнув Катю на підлогу, а Макаров заступився за неї та надавав по пиці кривднику. Однак побитий Ден не зміг пробачити цей вчинок і привселюдно розказав таємницю Феді. Яку? Дивись онлайн серіал «Перші ластівки» 7 серія від 22.11.2019 та першим почуй усі подробиці!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky/sezon-1/seriya-6">«Перші ластівки» 6 серія</a>.</span></p>

Напруга зростає: Лєра при смерті, а Катя та Федя розповіли всю правду

Напруга зростає: Лєра при смерті, а Катя та Федя розповіли всю правду

Ластівки в молодіжному серіалі «Перші ластівки» 7 серія від 22.11.2019 швидко забули про помсту однокласників, привели себе в порядок і поїхали на Кільцеву трасу. Адже десь там ледь дихала Лєра Фаркаш! Чи вижила дівчина після такої серйозної аварії? Дізнайся просто зараз.

Катя Щаслива під враженням від останніх подій не втрималася та розповіла Ользі Макаровій про послання, які їм напередодні своєї смерті залишила Поліна. Однак Федя та Нік у 7 серії трилера «Перші ластівки» (2019) не надто зраділи зізнанням Каті. Що станеться з ластівками після витівки Щасливої? І як на це відреагувала Макарова? Відповідь шукай далі.

Ден продовжив випробовувати Федю! На уроці фізкультури хлопець жорстоко пихнув Катю на підлогу, а Макаров заступився за неї та надавав по пиці кривднику. Однак побитий Ден не зміг пробачити цей вчинок і привселюдно розказав таємницю Феді. Яку? Дивись онлайн серіал «Перші ластівки» 7 серія від 22.11.2019 та першим почуй усі подробиці!

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Перші ластівки» 6 серія.