Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Випускний 11-Б перетворився на похорон!
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Лєра Фаркаш у молодіжному серіалі Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky">«Перші ластівки»</a> 8 серія від 22.11.2019 отямилася та наважилася розповісти всю правду Ользі Макаровій. На допиті просто в лікарській палаті перелякана дівчина розказала все про наркотичну залежність та про переслідування Друга! А ще заявила: вона знає, хто вбив Поліну. Заінтригований? Тоді залишайся з нами та в 8 серії трилера «Перші ластівки» (2019) дізнайся подробиці щиросердного зізнання Фаркаш.</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Найбільш очікувану та радісну подію для Ніка Маслова – випускний – зіпсувала неприємна новина: його сестричка захворіла на гепатит. Однак хлопець не поспішав звинувачувати бабусю в недогляді, адже лікарка запевнила родину: таке захворювання не могло спровокувати отруєння аміаком. Тоді як дівчинка змогла підхопити гепатит? Відповідь – просто зараз!</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивись онлайн серіал «Перші ластівки» 8 серія від 22.11.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайся, яка страшна новина сколихнула весь 11-Б просто на випускному?</span></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/pershi-lastivky/sezon-1/seriya-7">«Перші ластівки» 7 серія</a>.</span></p>

Випускний 11-Б перетворився на похорон!

Випускний 11-Б перетворився на похорон!

Лєра Фаркаш у молодіжному серіалі Нового каналу «Перші ластівки» 8 серія від 22.11.2019 отямилася та наважилася розповісти всю правду Ользі Макаровій. На допиті просто в лікарській палаті перелякана дівчина розказала все про наркотичну залежність та про переслідування Друга! А ще заявила: вона знає, хто вбив Поліну. Заінтригований? Тоді залишайся з нами та в 8 серії трилера «Перші ластівки» (2019) дізнайся подробиці щиросердного зізнання Фаркаш.

Найбільш очікувану та радісну подію для Ніка Маслова – випускний – зіпсувала неприємна новина: його сестричка захворіла на гепатит. Однак хлопець не поспішав звинувачувати бабусю в недогляді, адже лікарка запевнила родину: таке захворювання не могло спровокувати отруєння аміаком. Тоді як дівчинка змогла підхопити гепатит? Відповідь – просто зараз!

Дивись онлайн серіал «Перші ластівки» 8 серія від 22.11.2019 на сайті Teleportal.ua та дізнайся, яка страшна новина сколихнула весь 11-Б просто на випускному?

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Перші ластівки» 7 серія.