Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Італійські пристрасті по-українськи
<p><br></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Серіал <u><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a></u> 1 серія від 09.09.2019 покаже, що конкуренція в бізнесі – це неминучий стрес. Особливо якщо суперницею в справі всього твого життя стає заклята подруга дитинства, яка у всьому і завжди намагалася бути крутіше ніж ти. Протистояння двох сильних жінок в комедії «Подорожники» стане для глядача не тільки цікавим видовищем, але й шалено смішною історією.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>У 1 серії сюжет знайомить нас з головними героями історії – родиною Ірини та Анатолія. Вони власники придорожнього готелю-ресторану «Подорожник» і виховують двох прекрасних дітей – старшу доньку Аню, яка мріє стати співачкою, і сина-бешкетника Ваню.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>До бізнесу також долучені інші члени сім’ї – тато Анатолія Павло Петрович і мама Ірини Любов Іванівна. Обидва вони намагаються проводити гастрономічні експерименти на своєму полі діяльності: садівник Петрович любить схрещувати фрукти і овочі (поки що не дуже вдало), а повар Любов, яка захоплюється астрологією, намагається привнести в меню ресторану нові рецепти страв. В 1 серії комедії «Подорожники» від 09.09.2019 романтичний Павло Петрович намагається проявляти симпатію до мами Ірини, але Любов абсолютно не розуміє флірту дивакуватого садівника.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Налагодивши роботу в «Подорожнику», Іра та Толік хочуть розширювати бізнес і купити друге приміщення для готелю, в якому їх дочка Аня в майбутньому могла б стати директоркою. Але раптовий приїзд старої подруги Іри Сусанни завадить їм втілити в життя давню мрію.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Красива та ясфкрава героїня серіалу «Подорожники» Сусанна – дружина італійського шеф-кухаря Маріо, і разом з чоловіком вона приїжджає в Україну, щоб почати свій ресторанний бізнес. Але амбітна жінка, сама того не усвідомлюючи, купує те саме приміщення, яке раніше хотіли придбати Іра та Толік.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Більш того, Сусанна – колишня шкільна любов Анатолія, і тому її несподіваний приїзд стає для Іри ще й приводом для ревнощів.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Як давнє суперництво двох подруг перетвориться в війну в стилі Монтеккі та Капулетті, приправлену гумором і веселою атмосферою, дивіться в комедійному серіалі «Подорожники» 1 серії від 09.09.2019.</span></p>

Італійські пристрасті по-українськи

Всі серії | Сезон 1

Італійські пристрасті по-українськи


Серіал «Подорожники» 1 сезон 1 серія від 09.09.2019 покаже, що конкуренція в бізнесі – це неминучий стрес. Особливо якщо суперницею в справі всього твого життя стає заклята подруга дитинства, яка у всьому і завжди намагалася бути крутіше ніж ти. Протистояння двох сильних жінок в комедії «Подорожники» стане для глядача не тільки цікавим видовищем, але й шалено смішною історією.

У 1 серії сюжет знайомить нас з головними героями історії – родиною Ірини та Анатолія. Вони власники придорожнього готелю-ресторану «Подорожник» і виховують двох прекрасних дітей – старшу доньку Аню, яка мріє стати співачкою, і сина-бешкетника Ваню.

До бізнесу також долучені інші члени сім’ї – тато Анатолія Павло Петрович і мама Ірини Любов Іванівна. Обидва вони намагаються проводити гастрономічні експерименти на своєму полі діяльності: садівник Петрович любить схрещувати фрукти і овочі (поки що не дуже вдало), а повар Любов, яка захоплюється астрологією, намагається привнести в меню ресторану нові рецепти страв. В 1 серії комедії «Подорожники» від 09.09.2019 романтичний Павло Петрович намагається проявляти симпатію до мами Ірини, але Любов абсолютно не розуміє флірту дивакуватого садівника.

Налагодивши роботу в «Подорожнику», Іра та Толік хочуть розширювати бізнес і купити друге приміщення для готелю, в якому їх дочка Аня в майбутньому могла б стати директоркою. Але раптовий приїзд старої подруги Іри Сусанни завадить їм втілити в життя давню мрію.

Красива та ясфкрава героїня серіалу «Подорожники» Сусанна – дружина італійського шеф-кухаря Маріо, і разом з чоловіком вона приїжджає в Україну, щоб почати свій ресторанний бізнес. Але амбітна жінка, сама того не усвідомлюючи, купує те саме приміщення, яке раніше хотіли придбати Іра та Толік.

Більш того, Сусанна – колишня шкільна любов Анатолія, і тому її несподіваний приїзд стає для Іри ще й приводом для ревнощів.

Як давнє суперництво двох подруг перетвориться в війну в стилі Монтеккі та Капулетті, приправлену гумором і веселою атмосферою, дивіться в комедійному серіалі «Подорожники» 1 серії від 09.09.2019.