Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мафія з українським акцентом і великі страхи маленької Ані
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн комедію виробництва Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a> 10 серію від 24.09.2019, в якій Аня буде намагатися подолати свій страх перед публічними виступами.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Напередодні Сусанна Форці запропонувала молодшій Рудій співати в її ресторані. Аня з радістю погодилася, але її мама Іра вважає, що таким чином конкурентка намагається контролювати їхні стосунки з Алексом, щоб в результаті їх розлучити. У 10 серії серіалу «Подорожник» ми дізнаємося, чи так це насправді.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Комп’ютерний геній Ваня Рудий знаходить нову інформацію про загадкове минуле сімейства Форці в Італії. І Іра береться залякувати Маріо під виглядом італійської мафії. Тільки такими вчинками вона зробить гірше не Сусанні, а своїй власній доньці.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>А поки Ірина думає над тим, як би насолити сімейству Форці, Аня намагається впоратися зі страхом перед сценою. Після того як в серіалі «Подорожники» 2019 на її перший виступ не приходить ніхто окрім її родини, дівчина остаточно зневірюється в собі. І тоді її друзі вигадують радикальний план, як змусити Аню заспівати для великої публіки.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Чи зможе Аня виступити перед глядачами, і хто знову встане між нею і Алексом – в комедії «Подорожники» 10 серії від 24.09.2019 на сайті Телепортал.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-9">«Подорожники» 9 серія</a>.</span></p>

Мафія з українським акцентом і великі страхи маленької Ані

Всі серії | Сезон 1

Мафія з українським акцентом і великі страхи маленької Ані

Дивіться онлайн комедію виробництва Нового каналу «Подорожники» 1 сезон 10 серію від 24.09.2019, в якій Аня буде намагатися подолати свій страх перед публічними виступами.

Напередодні Сусанна Форці запропонувала молодшій Рудій співати в її ресторані. Аня з радістю погодилася, але її мама Іра вважає, що таким чином конкурентка намагається контролювати їхні стосунки з Алексом, щоб в результаті їх розлучити. У 10 серії серіалу «Подорожник» ми дізнаємося, чи так це насправді.

Комп’ютерний геній Ваня Рудий знаходить нову інформацію про загадкове минуле сімейства Форці в Італії. І Іра береться залякувати Маріо під виглядом італійської мафії. Тільки такими вчинками вона зробить гірше не Сусанні, а своїй власній доньці.

А поки Ірина думає над тим, як би насолити сімейству Форці, Аня намагається впоратися зі страхом перед сценою. Після того як в серіалі «Подорожники» 2019 на її перший виступ не приходить ніхто окрім її родини, дівчина остаточно зневірюється в собі. І тоді її друзі вигадують радикальний план, як змусити Аню заспівати для великої публіки.

Чи зможе Аня виступити перед глядачами, і хто знову встане між нею і Алексом – в комедії «Подорожники» 10 серії від 24.09.2019 на сайті Телепортал.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 9 серія.