Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Позбутися конкурентки будь-що!
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дивитеся серіал Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a> 11 серію від 25.09.2019, в якій Ані доведеться боротися за Алекса з його колишньою дівчиною-італійкою Веронікою.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Здавалося б, нарешті у стосунках юної пари настала біла смуга, але несподіваний приїзд ефектною Вероніки знову змусить Аню понервувати. Колишня дівчина не готова відпускати перспективного бойфренда, тому в 11 серії комедії «Подорожник» Ані та її друзям доведеться вдатися до заборонених прийомів, щоб поставити дівчину на місце.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>В ресторан до Сусанни приходять модні молоді дизайнери. Вони пропонують господині «Piantaggine» зробити в її закладі новий ультрамодний ремонт. Постійно думаючи про конкуренцію з «Подорожником», Сусанна погоджується. Але в закордонних креативниках зацікавлена й інша героїня комедії «Подорожники» 2019 Ірина, яка хоче переманити їх до себе.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>А поки їх дочки конкурують, Любов Іванівна і Роза чудово проводять час в Парижі. Тільки от мамі Ірини постійно ввижається Павло Петрович… Щоб це могло означати? Дізнаємося в серіалі «Подорожник» 11 серії від 25.09.2019 на сайті Телепортал.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-10">«Подорожники» 10 серія</a>.</span></p>

Позбутися конкурентки будь-що!

Всі серії | Сезон 1

Позбутися конкурентки будь-що!

Ви дивитеся серіал Нового каналу «Подорожники» 1 сезон 11 серію від 25.09.2019, в якій Ані доведеться боротися за Алекса з його колишньою дівчиною-італійкою Веронікою.

Здавалося б, нарешті у стосунках юної пари настала біла смуга, але несподіваний приїзд ефектною Вероніки знову змусить Аню понервувати. Колишня дівчина не готова відпускати перспективного бойфренда, тому в 11 серії комедії «Подорожник» Ані та її друзям доведеться вдатися до заборонених прийомів, щоб поставити дівчину на місце.

В ресторан до Сусанни приходять модні молоді дизайнери. Вони пропонують господині «Piantaggine» зробити в її закладі новий ультрамодний ремонт. Постійно думаючи про конкуренцію з «Подорожником», Сусанна погоджується. Але в закордонних креативниках зацікавлена й інша героїня комедії «Подорожники» 2019 Ірина, яка хоче переманити їх до себе.

А поки їх дочки конкурують, Любов Іванівна і Роза чудово проводять час в Парижі. Тільки от мамі Ірини постійно ввижається Павло Петрович… Щоб це могло означати? Дізнаємося в серіалі «Подорожник» 11 серії від 25.09.2019 на сайті Телепортал.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 10 серія.