Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сеньор Перфекто наступає!
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дивитеся серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a> 12 серію від 26.09.2019 на сайті Телепортал.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Після інциденту з шахраями-дизайнерами у Ірини та Сусанни нарешті налагоджується дружнє спілкування. Тому Сусанна просить Вероніку поїхати, бо вона не хоче більше заважати стосункам Алекса та Ані.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Сеньор Перфекто приїжджає на житомирську трасу в пошуках Маріо Форці. Все сімейство Рудих намагається зробити все, щоб глава італійської мафії забув про помсту нещасному Маріо. Полювання, сало та українська лазня – будь-які методи йдуть в хід, щоб захистити сусідів.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи зможе родина Рудих позбутися Перфекто та вберегти Маріо від розправи? Дивитись в 12 серії від 26.09.2019 серіалу «Подорожники».</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Любов Іванівна розповідає Павлу Петровичу про таємничого покровителя, який допоміг Ірі розрахуватися з боргом і поїхав разом з нею і Розою в Париж. Цій інформації здивується не тільки садівник, а й сама Ірина. Ким виявиться її таємничий рятівник? Дізнаємося в комедії Нового каналу «Подорожники» 12 серії від 26.09.2019 на сайті Телепортал.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-11">«Подорожники» 11 серія</a>.</span></p>

Сеньор Перфекто наступає!

Всі серії | Сезон 1

Сеньор Перфекто наступає!

Ви дивитеся серіал «Подорожники» 1 сезон 12 серію від 26.09.2019 на сайті Телепортал.

Після інциденту з шахраями-дизайнерами у Ірини та Сусанни нарешті налагоджується дружнє спілкування. Тому Сусанна просить Вероніку поїхати, бо вона не хоче більше заважати стосункам Алекса та Ані.

Сеньор Перфекто приїжджає на житомирську трасу в пошуках Маріо Форці. Все сімейство Рудих намагається зробити все, щоб глава італійської мафії забув про помсту нещасному Маріо. Полювання, сало та українська лазня – будь-які методи йдуть в хід, щоб захистити сусідів.

Чи зможе родина Рудих позбутися Перфекто та вберегти Маріо від розправи? Дивитись в 12 серії від 26.09.2019 серіалу «Подорожники».

Любов Іванівна розповідає Павлу Петровичу про таємничого покровителя, який допоміг Ірі розрахуватися з боргом і поїхав разом з нею і Розою в Париж. Цій інформації здивується не тільки садівник, а й сама Ірина. Ким виявиться її таємничий рятівник? Дізнаємося в комедії Нового каналу «Подорожники» 12 серії від 26.09.2019 на сайті Телепортал.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 11 серія.