Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Педан допоМОЖЕ та непростий вибір Алекса
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a> 13 серію від 30.09.2019 на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Усіх на Житомирській трасі шокує новина – Маріо пропав! Сусанна в істериці – вона боїться, що з коханим чоловіком трапилося щось серйозне. Ірина ж, відчуваючи на собі провину через приїзд Перфекто, відправляється на пошуки друга. А вся її сім’я вирушає на пошуки Ірини! Куди ж подівся Маріо, і як в його пошуках допомагатиме відомий телеведучий Олександр Педан? Дізнаємося в 13 серії комедії «Подорожники»</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>До Павла Петровичу приїжджає колишня дружина та мама Толіка Жанна, з якою вони не бачилися вже багато років. І тепер уже у Любов Іванівни з’являються вагомі приводи ревнувати коханого чоловіка. У комедії «Подорожники» 2019 ви дізнаєтеся, що ж задумала хитра Жанна, і чи їй вдасться посварити пару.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>В Ані та Алекса знову проблема – хлопець повинен зовсім скоро відлітати в престижну італійську кулінарну школу, яка вже проплачена. Тепер йому доведеться обирати між своєю кар’єрою та коханою дівчиною. Що ж вибере Алекс? Дивитись в комедії Нового каналу «Подорожники» 13 серії від 30.09.2019 на сайті Телепортал.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-12">«Подорожники» 12 серія</a>.</span></p>

Педан допоМОЖЕ та непростий вибір Алекса

Всі серії | Сезон 1

Педан допоМОЖЕ та непростий вибір Алекса

Дивіться онлайн серіал «Подорожники» 1 сезон 13 серію від 30.09.2019 на Телепорталі.

Усіх на Житомирській трасі шокує новина – Маріо пропав! Сусанна в істериці – вона боїться, що з коханим чоловіком трапилося щось серйозне. Ірина ж, відчуваючи на собі провину через приїзд Перфекто, відправляється на пошуки друга. А вся її сім’я вирушає на пошуки Ірини! Куди ж подівся Маріо, і як в його пошуках допомагатиме відомий телеведучий Олександр Педан? Дізнаємося в 13 серії комедії «Подорожники»

До Павла Петровичу приїжджає колишня дружина та мама Толіка Жанна, з якою вони не бачилися вже багато років. І тепер уже у Любов Іванівни з’являються вагомі приводи ревнувати коханого чоловіка. У комедії «Подорожники» 2019 ви дізнаєтеся, що ж задумала хитра Жанна, і чи їй вдасться посварити пару.

В Ані та Алекса знову проблема – хлопець повинен зовсім скоро відлітати в престижну італійську кулінарну школу, яка вже проплачена. Тепер йому доведеться обирати між своєю кар’єрою та коханою дівчиною. Що ж вибере Алекс? Дивитись в комедії Нового каналу «Подорожники» 13 серії від 30.09.2019 на сайті Телепортал.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 12 серія.