Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ошуканець Вєня та сироватка правди
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>З поверненням до серіалу Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a> 14 серію від 01.10.2019 на сайті Телепортал.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Веніамін Кучер затіяв аферу: він хоче знести кілька сел, а так само придорожні готелі, щоб побудувати на цьому місці автобан. Він пропонує Ірі стати главою його штабу, але після того як вона відмовляється, йде з тією ж пропозицією до Сусанни. Павло Петрович, який не довіряє Кучеру, підслуховує його розмову з бізнес-партнерами та розуміє, що насправді Вєнік хоче просто втекти з грошима на будівництво. У 14 серії комедії «Подорожники» Сім’ї Рудих і Форці об’єднуються проти чиновника, щоб перешкодити йому вчинити злочин.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Вероніка продовжує спроби розвести Аню та Алекса. Вона дізнається номер Ані та розповідає їй про те, що хлопець збирається летіти до неї в Мілан. Більш того, Аня з’ясовує, що Алекс купив обручку… Невже він летить до Вероніки робити пропозицію? Дізнаємося в серіалі «Подорожники» 2019.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Жанна, колишня дружина Павла Петровича, наполегливо вдає, що скучила за родиною і приховує справжні мотиви свого приїзду. Але Ваня Рудий знаходить спосіб розговорити хитру жінку.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Дивиться продовження історії улюблених героїв в комедії «Подорожники» 14 серії від 01.10.2019 на Телепорталі.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-13">«Подорожники» 13 серія</a>.</span></p>

Ошуканець Вєня та сироватка правди

Всі серії | Сезон 1

Ошуканець Вєня та сироватка правди

З поверненням до серіалу Нового каналу «Подорожники» 1 сезон 14 серію від 01.10.2019 на сайті Телепортал.

Веніамін Кучер затіяв аферу: він хоче знести кілька сел, а так само придорожні готелі, щоб побудувати на цьому місці автобан. Він пропонує Ірі стати главою його штабу, але після того як вона відмовляється, йде з тією ж пропозицією до Сусанни. Павло Петрович, який не довіряє Кучеру, підслуховує його розмову з бізнес-партнерами та розуміє, що насправді Вєнік хоче просто втекти з грошима на будівництво. У 14 серії комедії «Подорожники» Сім’ї Рудих і Форці об’єднуються проти чиновника, щоб перешкодити йому вчинити злочин.

Вероніка продовжує спроби розвести Аню та Алекса. Вона дізнається номер Ані та розповідає їй про те, що хлопець збирається летіти до неї в Мілан. Більш того, Аня з’ясовує, що Алекс купив обручку… Невже він летить до Вероніки робити пропозицію? Дізнаємося в серіалі «Подорожники» 2019.

Жанна, колишня дружина Павла Петровича, наполегливо вдає, що скучила за родиною і приховує справжні мотиви свого приїзду. Але Ваня Рудий знаходить спосіб розговорити хитру жінку.

Дивиться продовження історії улюблених героїв в комедії «Подорожники» 14 серії від 01.10.2019 на Телепорталі.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 13 серія.