Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кулінарний двобій: Іра та Сусанна знову ворогують
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн серіал Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожник» 1 сезон</a> 15 серія від 02.10.2019, в якій Сусанна та Ірина знову будуть втягнуті в суперництво між ресторанами.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>На Житомирську трасу раптово приїжджає знімальна група програми «Кулінарне побоїще». Виявляється, господині ресторанів «Подорожник» і «Piantaggine» раніше, ще до примирення, подавали заявки на участь в шоу. Тепер вони відмовляються зніматися в передачі, але телевізійникам потрібно отримати скандальний сюжет будь-що. Тому хитрі журналісти вдаються до монтажу та зіштовхують колишніх суперниць на шоу «Кулінарне побоїще» в 15 серії комедії «Подорожник».</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Алекс і Аня намагаються зрозуміти як же далі розвиватимуться їхні стосунки. Сусанна вмовляє сина їхати назад в Італію, а Аня вважає себе негідною успішного молодого кухаря. Та й до того ж Аня відкинула пропозицію руки і серця від Алекса. Чи зможе пара знову бути разом? Дивіться в серіалі Подорожники 2019.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>А у Павла Петровича та Любов Іванівни все нарешті налагоджується. Садівник розлучився з колишньою дружиною Жанною, тепер уже остаточно, і хоче з’їхатися з Любою. Але вона, здається, зовсім не готова…</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Чи зможуть обидві пари бути щасливими, і хто переможе в «Кулінарному побоїщі» – в серіалі Нового каналу «Подорожник» 15 серії від 02.10.2019 на сайті Телепортал.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-14">«Подорожники» 14 серія</a>.</span></p>

Кулінарний двобій: Іра та Сусанна знову ворогують

Всі серії | Сезон 1

Кулінарний двобій: Іра та Сусанна знову ворогують

Дивіться онлайн серіал Нового каналу «Подорожник» 1 сезон 15 серія від 02.10.2019, в якій Сусанна та Ірина знову будуть втягнуті в суперництво між ресторанами.

На Житомирську трасу раптово приїжджає знімальна група програми «Кулінарне побоїще». Виявляється, господині ресторанів «Подорожник» і «Piantaggine» раніше, ще до примирення, подавали заявки на участь в шоу. Тепер вони відмовляються зніматися в передачі, але телевізійникам потрібно отримати скандальний сюжет будь-що. Тому хитрі журналісти вдаються до монтажу та зіштовхують колишніх суперниць на шоу «Кулінарне побоїще» в 15 серії комедії «Подорожник».

Алекс і Аня намагаються зрозуміти як же далі розвиватимуться їхні стосунки. Сусанна вмовляє сина їхати назад в Італію, а Аня вважає себе негідною успішного молодого кухаря. Та й до того ж Аня відкинула пропозицію руки і серця від Алекса. Чи зможе пара знову бути разом? Дивіться в серіалі Подорожники 2019.

А у Павла Петровича та Любов Іванівни все нарешті налагоджується. Садівник розлучився з колишньою дружиною Жанною, тепер уже остаточно, і хоче з’їхатися з Любою. Але вона, здається, зовсім не готова…

Чи зможуть обидві пари бути щасливими, і хто переможе в «Кулінарному побоїщі» – в серіалі Нового каналу «Подорожник» 15 серії від 02.10.2019 на сайті Телепортал.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 14 серія.