Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Українські традиції, італійський стиль або сучасна простота – яке весілля переможе?
<p style="text-align: justify;"><span>Фінал комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a>, 16 серія від 03.10.2019 на сайті Телепортал – чим закінчиться історія сімей Рудих і Форці?</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Аня та Алекс одружуються! Дівчина нарешті сказала «так» своєму коханому і тепер активно готується до весілля. Але якщо молода пара думала, що зможе все зробити по-своєму, то не так сталося як гадалося… В 16 серії від 03.10.2019 комедії «Подорожник» за святкову урочистість беруться мами нареченого та нареченої – Сусанна та Ірина.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Господині ресторанів на Житомирській трасі хочуть провести все по-своєму. Ірина мріє про пишне традиційне українське весілля, а Сусанна – про стильний європейський захід. У серіалі «Подорожник» 2019 вони, навіть в такий важливий для їх дітей день, не зможуть втриматися від суперництва.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Ще одна солодка парочка – Любов Іванівна та Павло Петрович – вирішують проблеми в своїх стосунках. Люба хоче бути офіційною дружиною Павла, а він вважає шлюб поганою прикметою, адже його перша дружина втекла від нього.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Чи зможуть Аня та Алекс відстояти своє право проведення весілля так, як хочуть саме вони? І чи знайдуть Павло Петрович з Любов Іванівною компроміс у стосунках – дивіться в фіналі комедії Нового каналу «Подорожники» 16 серії від 03.10.2019 на Телепорталі.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-15">«Подорожники» 15 серія</a>.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p>

Українські традиції, італійський стиль або сучасна простота – яке весілля переможе?

Всі серії | Сезон 1

Українські традиції, італійський стиль або сучасна простота – яке весілля переможе?

Фінал комедії «Подорожники» 1 сезон, 16 серія від 03.10.2019 на сайті Телепортал – чим закінчиться історія сімей Рудих і Форці?

Аня та Алекс одружуються! Дівчина нарешті сказала «так» своєму коханому і тепер активно готується до весілля. Але якщо молода пара думала, що зможе все зробити по-своєму, то не так сталося як гадалося… В 16 серії від 03.10.2019 комедії «Подорожник» за святкову урочистість беруться мами нареченого та нареченої – Сусанна та Ірина.

Господині ресторанів на Житомирській трасі хочуть провести все по-своєму. Ірина мріє про пишне традиційне українське весілля, а Сусанна – про стильний європейський захід. У серіалі «Подорожник» 2019 вони, навіть в такий важливий для їх дітей день, не зможуть втриматися від суперництва.

Ще одна солодка парочка – Любов Іванівна та Павло Петрович – вирішують проблеми в своїх стосунках. Люба хоче бути офіційною дружиною Павла, а він вважає шлюб поганою прикметою, адже його перша дружина втекла від нього.

Чи зможуть Аня та Алекс відстояти своє право проведення весілля так, як хочуть саме вони? І чи знайдуть Павло Петрович з Любов Іванівною компроміс у стосунках – дивіться в фіналі комедії Нового каналу «Подорожники» 16 серії від 03.10.2019 на Телепорталі.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 15 серія.