Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Навипередки: кому дістанеться «Подорожник-2»?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезоні</a> 3 серії від 11.09.2019 на сайті «Телепортал» ми нарешті станемо свідками роману Ані та Алекса, яке починає зароджуватись на наших очах!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У соціальних мережах син Сусанни та Маріо намагається попросити вибачення у дівчини – напередодні вдень розпещений італієць доставив купу неприємностей Ані та всьому персоналу «Подорожника». Але молодша Руда зовсім не проти компанії Алекса – вона явно симпатизує хлопцю. Єдина людина, яка їм може завадити – нахабний Петя, який  спробує посварити Аню і Алекса за допомогою молодшого сина Іри та Толіка. Що за підступний план придумав бармен, і чи вийде у нього таким чином відвоювати дівчину? Дивіться в серіалі «Подорожники» 2019.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Ірина Руда готується до майбутнього аукціону. Їй потрібно забрати гроші у Веніка, але той каже, що зможе віддати тільки через два тижні. Але аукціон вже завтра… І Іра через безвихідь, та трохи через ревнощі, продає музичні інструменти чоловіка, які стояли в гаражі. Вбивши двох зайців – отримавши гроші та помстившись чоловікові за спільний спів з Сусанною – Іра вирушає на аукціон викуповувати «Подорожник-2».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Кому ж дістанеться готель, і з чого почнуться стосунки Ані та Алекса? Дивіться онлайн в сімейній комедії «Подорожники» 3 серії від 11.09.2019 на сайті «Телепортал» просто зараз.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-2">«Подорожники» 2 серія</a>.</span></p>

Навипередки: кому дістанеться «Подорожник-2»?

Всі серії | Сезон 1

Навипередки: кому дістанеться «Подорожник-2»?

У серіалі «Подорожники» 1 сезоні 3 серії від 11.09.2019 на сайті «Телепортал» ми нарешті станемо свідками роману Ані та Алекса, яке починає зароджуватись на наших очах!

У соціальних мережах син Сусанни та Маріо намагається попросити вибачення у дівчини – напередодні вдень розпещений італієць доставив купу неприємностей Ані та всьому персоналу «Подорожника». Але молодша Руда зовсім не проти компанії Алекса – вона явно симпатизує хлопцю. Єдина людина, яка їм може завадити – нахабний Петя, який  спробує посварити Аню і Алекса за допомогою молодшого сина Іри та Толіка. Що за підступний план придумав бармен, і чи вийде у нього таким чином відвоювати дівчину? Дивіться в серіалі «Подорожники» 2019.

Ірина Руда готується до майбутнього аукціону. Їй потрібно забрати гроші у Веніка, але той каже, що зможе віддати тільки через два тижні. Але аукціон вже завтра… І Іра через безвихідь, та трохи через ревнощі, продає музичні інструменти чоловіка, які стояли в гаражі. Вбивши двох зайців – отримавши гроші та помстившись чоловікові за спільний спів з Сусанною – Іра вирушає на аукціон викуповувати «Подорожник-2».

Кому ж дістанеться готель, і з чого почнуться стосунки Ані та Алекса? Дивіться онлайн в сімейній комедії «Подорожники» 3 серії від 11.09.2019 на сайті «Телепортал» просто зараз.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 2 серія.