Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Голубці проти фріттати: яка кухня переможе?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн серіал виробництва Нового каналу – комедію <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a> 4 серію від 12.09.2019 на сайті «Телепортал».</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Сусанна Форці – нова власниця готелю-ресторану «Подорожник-2». Правда тепер він називається «Piantaggine» (італійський переклад слова «подорожник») і на його відкритті збираються всі місцеві жителі, і навіть телебачення. Така подія не пропускає й чоловіча частина родини Рудих – Павло Петрович і Анатолій. Але їх поява на заході Сусанни ображає Ірину, яка намагається вигадати, як би скласти гідну конкуренцію мішленівському кухареві Маріо. Головна героїня комедії «Подорожник» 2019 придумає дуже радикальний спосіб, щоб врятувати свій заклад.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Алекс намагається повернути прихильність Ані. Донька Толіка та Іри їде на репетицію перед вокальним конкурсом і італійський мачо вирушає вслід за нею. Але дівчина не готова просто так прощати брехуна, а Даша, побачивши страждання обох, вирішує стати для цієї пари Амуром. Але вельми незвичайним способом.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Щоб дізнатися, чи зійдуться Аня та Алекс, та як Любов Іванівна врятує ресторан своєї доньки – дивіться сімейну комедію «Подорожники» 4 серію від 12.09.2019 на сайті «Телепортал»!</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-3">«Подорожники» 3 серія</a>.</span></p>

Голубці проти фріттати: яка кухня переможе?

Всі серії | Сезон 1

Голубці проти фріттати: яка кухня переможе?

Дивіться онлайн серіал виробництва Нового каналу – комедію «Подорожники» 1 сезон 4 серію від 12.09.2019 на сайті «Телепортал».

Сусанна Форці – нова власниця готелю-ресторану «Подорожник-2». Правда тепер він називається «Piantaggine» (італійський переклад слова «подорожник») і на його відкритті збираються всі місцеві жителі, і навіть телебачення. Така подія не пропускає й чоловіча частина родини Рудих – Павло Петрович і Анатолій. Але їх поява на заході Сусанни ображає Ірину, яка намагається вигадати, як би скласти гідну конкуренцію мішленівському кухареві Маріо. Головна героїня комедії «Подорожник» 2019 придумає дуже радикальний спосіб, щоб врятувати свій заклад.

Алекс намагається повернути прихильність Ані. Донька Толіка та Іри їде на репетицію перед вокальним конкурсом і італійський мачо вирушає вслід за нею. Але дівчина не готова просто так прощати брехуна, а Даша, побачивши страждання обох, вирішує стати для цієї пари Амуром. Але вельми незвичайним способом.

Щоб дізнатися, чи зійдуться Аня та Алекс, та як Любов Іванівна врятує ресторан своєї доньки – дивіться сімейну комедію «Подорожники» 4 серію від 12.09.2019 на сайті «Телепортал»!

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 3 серія.