Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кулон розбрату та незаплановані поцілунки
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a> 5 серію від 16.09.2019 на сайті «Телепортал», в якій головні героїні Ірина та Сусанна знову стануть суперницями, але вже не в бізнесі, а в коханні.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Щороку в Ірининому ресторані «Подорожник» проходить зустріч випускників. Але в цьому році господиня закладу геть забула про це й тепер в інтенсивному режимі змушена готуватися до заходу.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Сусанна бачить, що Іра в розпачі і тому пропонує їй провести зустріч в «Piantaggine». Але головна героїня комедії «Подорожник» 2019 не готова поступатися їй навіть в цьому. Тому Сусанна вирішує насолити конкурентці по-іншому. Вона має намір надіти на вечір кулон, який їй колись подарував Толік, і який дуже дратує Іру. Але своїм вчинком італійська дружина змусить ревнувати не тільки Ірину, але й пристрасного Маріо.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У 5 серії від 16.09.2019 комедії «Подорожники» Аня Руда, хоч вже і визнала, що має почуття до Алекса, все ж ніяк не може припинити знущатися з бідолашного хлопця. Вона каже, що готова зустрічатися з ним, але за умови, що він… поцілує її маму в губи. Але Аня погано знає, що таке до безпам’ятства закоханий італієць і на що він здатен!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Не пропустіть продовження комедії виробництва Нового каналу «Подорожники» 5 серію від 16.09.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-4">«Подорожники» 4 серія</a>.</span></p>

Кулон розбрату та незаплановані поцілунки

Всі серії | Сезон 1

Кулон розбрату та незаплановані поцілунки

Дивіться онлайн серіал «Подорожники» 1 сезон 5 серію від 16.09.2019 на сайті «Телепортал», в якій головні героїні Ірина та Сусанна знову стануть суперницями, але вже не в бізнесі, а в коханні.

Щороку в Ірининому ресторані «Подорожник» проходить зустріч випускників. Але в цьому році господиня закладу геть забула про це й тепер в інтенсивному режимі змушена готуватися до заходу.

Сусанна бачить, що Іра в розпачі і тому пропонує їй провести зустріч в «Piantaggine». Але головна героїня комедії «Подорожник» 2019 не готова поступатися їй навіть в цьому. Тому Сусанна вирішує насолити конкурентці по-іншому. Вона має намір надіти на вечір кулон, який їй колись подарував Толік, і який дуже дратує Іру. Але своїм вчинком італійська дружина змусить ревнувати не тільки Ірину, але й пристрасного Маріо.

У 5 серії від 16.09.2019 комедії «Подорожники» Аня Руда, хоч вже і визнала, що має почуття до Алекса, все ж ніяк не може припинити знущатися з бідолашного хлопця. Вона каже, що готова зустрічатися з ним, але за умови, що він… поцілує її маму в губи. Але Аня погано знає, що таке до безпам’ятства закоханий італієць і на що він здатен!

Не пропустіть продовження комедії виробництва Нового каналу «Подорожники» 5 серію від 16.09.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 4 серія.