Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємна сторона мами Люби та перевірка равликами для Ані
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>З поверненням в серіал Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a> 6 серію від 17.09.2019 на сайті Телепортал.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Сюжет починається з не дуже хороших новин: до Іри приходять колектори та нагадують про борг в пів мільйона гривень. Господиня готелю позичала гроші для аукціону та не повернула всього пару тисяч, але за кілька тижнів встигли набігти відсотки. На сімейній нараді донька Рудих пропонує провести тематичну вечірку, щоб заробити за вечір потрібну суму. У 6 серії комедії «Подорожники» у Любові Іванівни виникне ідея провернути аферу під виглядом вечора в стилі Великого Гетсбі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Сусанна, розуміючи, що у Алекса з Анею все серйозно, вирішує запросити дівчину на сімейну вечерю. І влаштовує їй перевірку вишуканими стравами, тим самим намагаючись принизити дівчину. Але Аня виявилася міцним горішком. Дивіться онлайн серіал «Подорожник» 6 серію, щоб побачити як молодша Руда зможе вийти з делікатної ситуації.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У «Piantaggine» приїжджає мама Сусанни Форці Роза. Вона каже доньці, що сеньйор Перфектто, якого ледве не вбив Маріо, більше не шукає її чоловіка та вони можуть заспокоїтися. Але, вочевидь, тітка Роза помиляється…</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У 6 серії від 17.09.2019 комедії «Подорожники» ви побачите, чи зможуть Руді врятувати свій заклад і розрахуватися з великим боргом.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-5">«Подорожники» 5 серія</a>.</span></p>

Таємна сторона мами Люби та перевірка равликами для Ані

Всі серії | Сезон 1

Таємна сторона мами Люби та перевірка равликами для Ані

З поверненням в серіал Нового каналу «Подорожники» 1 сезон 6 серію від 17.09.2019 на сайті Телепортал.

Сюжет починається з не дуже хороших новин: до Іри приходять колектори та нагадують про борг в пів мільйона гривень. Господиня готелю позичала гроші для аукціону та не повернула всього пару тисяч, але за кілька тижнів встигли набігти відсотки. На сімейній нараді донька Рудих пропонує провести тематичну вечірку, щоб заробити за вечір потрібну суму. У 6 серії комедії «Подорожники» у Любові Іванівни виникне ідея провернути аферу під виглядом вечора в стилі Великого Гетсбі.

Сусанна, розуміючи, що у Алекса з Анею все серйозно, вирішує запросити дівчину на сімейну вечерю. І влаштовує їй перевірку вишуканими стравами, тим самим намагаючись принизити дівчину. Але Аня виявилася міцним горішком. Дивіться онлайн серіал «Подорожник» 6 серію, щоб побачити як молодша Руда зможе вийти з делікатної ситуації.

У «Piantaggine» приїжджає мама Сусанни Форці Роза. Вона каже доньці, що сеньйор Перфектто, якого ледве не вбив Маріо, більше не шукає її чоловіка та вони можуть заспокоїтися. Але, вочевидь, тітка Роза помиляється…

У 6 серії від 17.09.2019 комедії «Подорожники» ви побачите, чи зможуть Руді врятувати свій заклад і розрахуватися з великим боргом.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 5 серія.