Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Юні бунтівники в полоні циганського барона
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a> 7 серію від 18.09.2019 на сайті Телепортал, в якій між родинами Рудих і Форці настане несподіване… перемир’я.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Раптовий від’їзд дітей – Ані і Алекса – об’єднає клани, що давно ворогують. Молода пара вирушає на заробітки до житомирського циганського барона. Ані нарешті прийшов лист про зарахування в вокальну школу, та тепер їй потрібно зібрати відсутні п’ять тисяч гривень на поїздку в Київ.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>У 7 серії комедії «Подорожники» Ірина, дізнавшись про витівку доньки, одразу ж дзвонить барону та просить його влаштувати парі «солодке життя», щоб налякати доньку та змусити передумати їхати в столицю. І щоб її план здійснився, вона просить Сусанну підіграти їй та не їхати за сином.</span></p><p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Барон, який сам зіткнувся з непослухом власної дитини (його син поїхав до Нью-Йорка працювати дизайнером), вирішує допомогти матерям напоумити дітей.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Які випробування чекають на пару в житомирському ресторані, та чи зможе Аня накопичити потрібну суму – дізнаємося в серіалі Нового каналу «Подорожники» 7 серії від 18.09.2019 прямо зараз.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-6">«Подорожники» 6 серія</a>.</span></p>

Юні бунтівники в полоні циганського барона

Всі серії | Сезон 1

Юні бунтівники в полоні циганського барона

Дивіться онлайн серіал «Подорожники» 1 сезон 7 серію від 18.09.2019 на сайті Телепортал, в якій між родинами Рудих і Форці настане несподіване… перемир’я.

Раптовий від’їзд дітей – Ані і Алекса – об’єднає клани, що давно ворогують. Молода пара вирушає на заробітки до житомирського циганського барона. Ані нарешті прийшов лист про зарахування в вокальну школу, та тепер їй потрібно зібрати відсутні п’ять тисяч гривень на поїздку в Київ.

У 7 серії комедії «Подорожники» Ірина, дізнавшись про витівку доньки, одразу ж дзвонить барону та просить його влаштувати парі «солодке життя», щоб налякати доньку та змусити передумати їхати в столицю. І щоб її план здійснився, вона просить Сусанну підіграти їй та не їхати за сином.

Барон, який сам зіткнувся з непослухом власної дитини (його син поїхав до Нью-Йорка працювати дизайнером), вирішує допомогти матерям напоумити дітей.

Які випробування чекають на пару в житомирському ресторані, та чи зможе Аня накопичити потрібну суму – дізнаємося в серіалі Нового каналу «Подорожники» 7 серії від 18.09.2019 прямо зараз.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 6 серія.