Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Війна за лайки: чи зможе «Подорожник» перемогти «Piantaggine»?
<p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>У 8 серії від 19.09.2019 комедії Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a> Аня та Алекс намагаються впоратися з першими труднощами у їхніх стосунках.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Через два тижні спільного проживання в столичній квартирі, пара вже встигла накопичити претензії одне до одного: Алекс незадоволений кулінарними здібностями своєї дівчини, а вона – тим, що її хлопець так і не знайшов роботу в Києві.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>У серіалі «Подорожники» 8 серії господарка квартири, що раптово завітала, підкине дров у вогонь молодій парі – виявляється, сусіди скаржаться на постійний спів Ані. Дівчина просить Алекса вирішити конфлікт з жінкою, але його італійський норов призводить до того, що їх виселяють.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Після повернення додому пара остаточно розходиться, і Сусанна, скориставшись цим, вмовляє Петра почати залицяння до Ані.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>В іншої героїні комедії «Подорожники» 2019 новий привід для занепокоєння. Престижний портал Житомир Бест Рест влаштовує голосування за найкращий заклад міста та області. Поточний лідер – «Piantaggine», і Ірина Руда має намір знайти спосіб обігнати суперницю. Для цього вона йде на курси маркетологів до вкрай ексцентричного викладача.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Що буде з парою Ані та Алекса, і чи зможе Ірина зрушити «Piantaggine» з першого місця – дізнаємося в серіалі «Подорожники» 8 серії від 19.09.2019 на Телепорталі.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-7">«Подорожники» 7 серія</a>.</span></p>

Війна за лайки: чи зможе «Подорожник» перемогти «Piantaggine»?

Всі серії | Сезон 1

Війна за лайки: чи зможе «Подорожник» перемогти «Piantaggine»?

У 8 серії від 19.09.2019 комедії Нового каналу «Подорожники» 1 сезон Аня та Алекс намагаються впоратися з першими труднощами у їхніх стосунках.

Через два тижні спільного проживання в столичній квартирі, пара вже встигла накопичити претензії одне до одного: Алекс незадоволений кулінарними здібностями своєї дівчини, а вона – тим, що її хлопець так і не знайшов роботу в Києві.

У серіалі «Подорожники» 8 серії господарка квартири, що раптово завітала, підкине дров у вогонь молодій парі – виявляється, сусіди скаржаться на постійний спів Ані. Дівчина просить Алекса вирішити конфлікт з жінкою, але його італійський норов призводить до того, що їх виселяють.

Після повернення додому пара остаточно розходиться, і Сусанна, скориставшись цим, вмовляє Петра почати залицяння до Ані.

В іншої героїні комедії «Подорожники» 2019 новий привід для занепокоєння. Престижний портал Житомир Бест Рест влаштовує голосування за найкращий заклад міста та області. Поточний лідер – «Piantaggine», і Ірина Руда має намір знайти спосіб обігнати суперницю. Для цього вона йде на курси маркетологів до вкрай ексцентричного викладача.

Що буде з парою Ані та Алекса, і чи зможе Ірина зрушити «Piantaggine» з першого місця – дізнаємося в серіалі «Подорожники» 8 серії від 19.09.2019 на Телепорталі.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 7 серія.