Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фальшиві знаки та спека на Житомирській трасі
<p style="text-align: justify;"><span>Дивіться онлайн серіал Нового каналу <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1">«Подорожники» 1 сезон</a> 9 серію від 23.09.2019 на сайті Телепортал.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Щоб обігнати ресторан Сусанни «Piantaggine» в конкурсі на сайті Житомир Бест Рест, Іра встановлює на дорозі фальшивий об’їзний знак – таким чином люди будуть потрапляти одразу в «Подорожник», минаючи «Piantaggine».</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Більш того, в неймовірно спекотний день Ірина забирає всю воду, яка призначалася для ресторану Сусанни. І, звісно ж, всі відвідувачі вирушають в заклад української кухні. Але варто було головній героїні серіалу «Подорожники» від 23.09.2019 виїхати на ринок, як відразу ж все в ресторані пішло не за планом.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Аня продовжує використовувати Петра, щоб позлити Алекса, але злить цим і свою кращу подругу Дашу, яка закохана в зухвалого бармена. Після великої сварки Даша разом з братом звільняються, і Аня залишається сам на сам зі своїми думками… і повним рестораном злих відвідувачів.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Як наші герої впораються з потоком клієнтів, і яким чином Ані доведеться просити вибачення у її друзів – в 9 серії від 23.09.2019 серіалу Нового каналу «Подорожники» на Телепорталі.</span></p><p style="text-align: justify;"><span>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/podorozhnyky/sezon-1/seriya-8">«Подорожники» 8 серія</a>.</span></p><p style="text-align: justify;"> </p>

Фальшиві знаки та спека на Житомирській трасі

Всі серії | Сезон 1

Фальшиві знаки та спека на Житомирській трасі

Дивіться онлайн серіал Нового каналу «Подорожники» 1 сезон 9 серію від 23.09.2019 на сайті Телепортал.

Щоб обігнати ресторан Сусанни «Piantaggine» в конкурсі на сайті Житомир Бест Рест, Іра встановлює на дорозі фальшивий об’їзний знак – таким чином люди будуть потрапляти одразу в «Подорожник», минаючи «Piantaggine».

Більш того, в неймовірно спекотний день Ірина забирає всю воду, яка призначалася для ресторану Сусанни. І, звісно ж, всі відвідувачі вирушають в заклад української кухні. Але варто було головній героїні серіалу «Подорожники» від 23.09.2019 виїхати на ринок, як відразу ж все в ресторані пішло не за планом.

Аня продовжує використовувати Петра, щоб позлити Алекса, але злить цим і свою кращу подругу Дашу, яка закохана в зухвалого бармена. Після великої сварки Даша разом з братом звільняються, і Аня залишається сам на сам зі своїми думками… і повним рестораном злих відвідувачів.

Як наші герої впораються з потоком клієнтів, і яким чином Ані доведеться просити вибачення у її друзів – в 9 серії від 23.09.2019 серіалу Нового каналу «Подорожники» на Телепорталі.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись онлайн «Подорожники» 8 серія.