Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ромео «на мінімалках»: Епіфаніо проник до будинку Рози
<p>Терпець Рози урвався! Після підслуханої розмови Епіфаніо вона вирішила повністю викреслити зі свого життя венесуельця.</p> <p>У серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy">«Сім’я Рози»</a> 11 випуск від 28.03.2019 Епіфаніо взяв справу у свої руки. Без зайвої думки він разом із Павлом і Єгором стрімголов кинувся за Розою, аби розставити всі крапки над «і». Чи змогли хлопці добитися довіри старшої сестри Аль-Намрі?</p> <p>Поганий настрій Рози помітили сестри. Але вони вирішили не звертати уваги на чергові вибрики ведучої пост-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh">«Як вийти заміж»</a>. Дівчата сприйняли таку поведінку як занудство і в 11 серії «Сім’я Рози» почали провокувати старшу сестру на сварку. Схоже, між дівчатами назвірає новий конфлікт.</p> <p>Тим часом Епіфаніо, Єгор і Павло впали в дитинство й перетворилися на справжніх романтичних розбійників. Вони таємно проникли на подвір’я сім’ї Рози і в 11 випуску намагалися достукатися до екс-холостячки. Що вони тільки не робили: кидали каміння, кричали під вікнами і примудрилися залізти по драбині у кімнату дівчини. <a href="https://teleportal.ua/person/roza-al-namri">Роза Аль-Намрі</a> приємно здивована. Невже вона змінила гнів на милість і оцінила вчинок Епіфаніо? Відповідь шукайте в серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 11 випуск.</p> <p>У найвідповідальніший момент у будинку спрацювала сигналізація! Троє друзів, як ошпарені, намагалися втекти. Епіфаніо знав: якщо Махмуд у серіаліті «Сім’я Рози» 28.03.2019 спіймає його команду на гарячому, то спілкування з дівчиною закінчиться. Дізнайтеся сьогодні ввечері подробиці втечі відчайдушної трійки.</p> <p>Бідний Льоша в 11 серії «Сім’я Рози» не знав, куди себе подіти. Усі лікті згриз, роздумуючи над своїми помилками. Невже він не достойний уваги Ріям? Що не ідея, то провал. Аби хоча б якось реабілітуватися перед коханою, Льоша влаштовується на роботу. Цікаво, якою справою буде займатися хлопець Ріям?</p> <p>Дивіться онлайн «Сім’я Рози» 1 сезон 11 випуск і будьте в курсі всіх подій, які відбуваються в родині Аль-Намрі.</p> <p>Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy/sezon-1/vipusk-10">«Сім’я Рози» 10 серія</a>.</p>

Ромео «на мінімалках»: Епіфаніо проник до будинку Рози

Всі серії | Сезон 1

Ромео «на мінімалках»: Епіфаніо проник до будинку Рози

Терпець Рози урвався! Після підслуханої розмови Епіфаніо вона вирішила повністю викреслити зі свого життя венесуельця.

У серіаліті «Сім’я Рози» 11 випуск від 28.03.2019 Епіфаніо взяв справу у свої руки. Без зайвої думки він разом із Павлом і Єгором стрімголов кинувся за Розою, аби розставити всі крапки над «і». Чи змогли хлопці добитися довіри старшої сестри Аль-Намрі?

Поганий настрій Рози помітили сестри. Але вони вирішили не звертати уваги на чергові вибрики ведучої пост-шоу «Як вийти заміж». Дівчата сприйняли таку поведінку як занудство і в 11 серії «Сім’я Рози» почали провокувати старшу сестру на сварку. Схоже, між дівчатами назвірає новий конфлікт.

Тим часом Епіфаніо, Єгор і Павло впали в дитинство й перетворилися на справжніх романтичних розбійників. Вони таємно проникли на подвір’я сім’ї Рози і в 11 випуску намагалися достукатися до екс-холостячки. Що вони тільки не робили: кидали каміння, кричали під вікнами і примудрилися залізти по драбині у кімнату дівчини. Роза Аль-Намрі приємно здивована. Невже вона змінила гнів на милість і оцінила вчинок Епіфаніо? Відповідь шукайте в серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 11 випуск.

У найвідповідальніший момент у будинку спрацювала сигналізація! Троє друзів, як ошпарені, намагалися втекти. Епіфаніо знав: якщо Махмуд у серіаліті «Сім’я Рози» 28.03.2019 спіймає його команду на гарячому, то спілкування з дівчиною закінчиться. Дізнайтеся сьогодні ввечері подробиці втечі відчайдушної трійки.

Бідний Льоша в 11 серії «Сім’я Рози» не знав, куди себе подіти. Усі лікті згриз, роздумуючи над своїми помилками. Невже він не достойний уваги Ріям? Що не ідея, то провал. Аби хоча б якось реабілітуватися перед коханою, Льоша влаштовується на роботу. Цікаво, якою справою буде займатися хлопець Ріям?

Дивіться онлайн «Сім’я Рози» 1 сезон 11 випуск і будьте в курсі всіх подій, які відбуваються в родині Аль-Намрі.

Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті «Сім’я Рози» 10 серія.