Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Весільні клопоти: вінчання Рози і друге освідчення Олексія
<p>Нарешті новий день у будинку Аль-Намрі почався зі сміху й хорошого настрою. Подивимося, наскільки довго вистачило позитиву.</p> <p>Ліза в серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy">«Сім’я Рози» </a>1 сезон 12 випуск від 28.03.2019 вагалася у своєму рішенні: їхати з Денисом чи залишитися одною вдома? Та і взагалі, що пов’язує їх? Адже вони знайомі декілька тижнів. На роздуми в неї всього лише одна доба! Що вибере Ліза: життя з коханим чи власних близьких? Відповідь шукайте сьогодні ввечері.</p> <p>Здається, що Роза у 12 серії «Сім’я Рози» хоче приховати якусь таємницю. Її постійно хтось завалював повідомленнями на телефон. Таємний незнайомець підписаний: «Не відповідати!». Хто ж перейшов дорогу екс-холостячці? Дізнайтеся в серіаліті «Сім’я Рози» 28.03.2019.</p> <p>Після останньої зустрічі з ведучою пост-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh">«Як вийти заміж»</a> Епіфаніо почував себе розбито. Стільки всього несказаного залишилося між ними. Аби прояснити всю ситуацію, венесуелець приїхав до будинку Рози. Але замість того, щоб розібратися зі своїми проблемами, він у 12 випуску «Сім’я Рози» зустрів Льошу, який благав про допомогу. На хвилину Епіфаніо відчув себе ангелом-охоронцем. Та чи зміг він вирішити всі сердечні справи?</p> <p>Роза дізналася, що Епіфаніо годину чекає на неї. Але це тільки на руку хитрій дівчині. Такий діамант, як вона, можна чекати вічність. Тому в серіаліті «Сім’я Рози» 12 серія екс-холостячка нікуди не спішить: сніданок, спа-процедури, макіяж, зачіска. Цікаво, чи дочекається свого скарбу венесуелець?</p> <p>У всіх на думці було тільки одне: як помирити Ріям і Льошу. Хлопець задумав знову зробити пропозицію своїй кохані. Для цього Льоша зібрав усіх близьких, щоб привселюдно вибачитися й попросити руки й серце Ріям. Але в серіаліті «Сім’я Рози» 28.03.2019. Роза й Епіфаніо вирішили випробувати на собі всі емоції вінчання. Хто із сестер усе ж вийде заміж: Ріям чи Роза?</p> <p>Дивіться онлайн «Сім’я Рози» 1 сезон 12 випуск і станьте свідками поєднання закоханих сердець.</p> <p>Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy/sezon-1/vipusk-11">«Сім’я Рози» 11 серія</a>.</p>

Весільні клопоти: вінчання Рози і друге освідчення Олексія

Всі серії: дивись з початку сезону

Весільні клопоти: вінчання Рози і друге освідчення Олексія

Нарешті новий день у будинку Аль-Намрі почався зі сміху й хорошого настрою. Подивимося, наскільки довго вистачило позитиву.

Ліза в серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 12 випуск від 28.03.2019 вагалася у своєму рішенні: їхати з Денисом чи залишитися одною вдома? Та і взагалі, що пов’язує їх? Адже вони знайомі декілька тижнів. На роздуми в неї всього лише одна доба! Що вибере Ліза: життя з коханим чи власних близьких? Відповідь шукайте сьогодні ввечері.

Здається, що Роза у 12 серії «Сім’я Рози» хоче приховати якусь таємницю. Її постійно хтось завалював повідомленнями на телефон. Таємний незнайомець підписаний: «Не відповідати!». Хто ж перейшов дорогу екс-холостячці? Дізнайтеся в серіаліті «Сім’я Рози» 28.03.2019.

Після останньої зустрічі з ведучою пост-шоу «Як вийти заміж» Епіфаніо почував себе розбито. Стільки всього несказаного залишилося між ними. Аби прояснити всю ситуацію, венесуелець приїхав до будинку Рози. Але замість того, щоб розібратися зі своїми проблемами, він у 12 випуску «Сім’я Рози» зустрів Льошу, який благав про допомогу. На хвилину Епіфаніо відчув себе ангелом-охоронцем. Та чи зміг він вирішити всі сердечні справи?

Роза дізналася, що Епіфаніо годину чекає на неї. Але це тільки на руку хитрій дівчині. Такий діамант, як вона, можна чекати вічність. Тому в серіаліті «Сім’я Рози» 12 серія екс-холостячка нікуди не спішить: сніданок, спа-процедури, макіяж, зачіска. Цікаво, чи дочекається свого скарбу венесуелець?

У всіх на думці було тільки одне: як помирити Ріям і Льошу. Хлопець задумав знову зробити пропозицію своїй кохані. Для цього Льоша зібрав усіх близьких, щоб привселюдно вибачитися й попросити руки й серце Ріям. Але в серіаліті «Сім’я Рози» 28.03.2019. Роза й Епіфаніо вирішили випробувати на собі всі емоції вінчання. Хто із сестер усе ж вийде заміж: Ріям чи Роза?

Дивіться онлайн «Сім’я Рози» 1 сезон 12 випуск і станьте свідками поєднання закоханих сердець.

Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться «Сім’я Рози» 11 серія.