Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Страйк сестер і підступ Епіфаніо
<p>Роза пригнічена… Фото з Епіфаніо облетіло вже увесь Instagram. Воно ще й із промовистим підписом: «Епіфаніо — чоловік Рози Аль-Намрі». Вона негайно повинна все виправити!</p> <p>У серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy">«Сім’я Рози»</a> 1 сезон 5 випуск від 21.03.2019 Ліза й Ріям вирішили познущатися з юної Азаль. Нещодавно вони зловили на гарячому дівчину — вона цілувалася з хлопцем! Але Азаль швиденько змінила тему розмови й почала обговорювати Розу. Сестри її підтримали, мовляв, старша сестра взагалі охаміла: зроби те, зроби се… Чому всі мають танцювати під її сопілку? Здається, у серіаліті «Сім’я Рози» 5 серія дівчата вирішили провчити знахабнілу сестру.</p> <p>А героїні серіаліті «Сім’я Рози» з помстою не забарилися. Розу видалили із сестринського чату! Це прямий натяк на ігнор. Ще цього їй бракувало. Чи зможе старша сестра припинити страйк дівчат? Дивіться онлайн «Сім’я Рози» 21.03.2019.</p> <p>Щоб якось втамувати свої емоції й остудити лють до Епіфаніо, Роза використала свої давні й перевірені способи:</p> <ul> <li>поснідала;</li> <li>зіграла на фортепіано;</li> <li>зробила красивий макіяж;</li> <li>погралася з іграшками.</li> </ul> <p>Але чи допомогло це дівчині відкинути думки про Епіфаніо? Відповідь шукайте в 5 випуску «Сім’я Рози».</p> <p>Єдиним розрадником для Рози став садівник Едік. З розпачу вона прибігла до нього за підтримкою і правильною порадою. На емоціях головна героїня серіаліті «Сім’я Рози» в 5 серії поділилася з Едіком своєю найзаповітнішою мрією і важливою таємницею. Проте хлопцеві теж є що сказати Розі.</p> <p>Їхню ідилію перервав дзвінок Епіфаніо. Цією розмовою він остаточно добив Розу. Що такого міг сказати Епіфаніо? Дізнайтеся сьогодні ввечері.</p> <p>Ліза Аль-Намрі тепер стала «мамою» для Ріям і тримає на відстані від Льоші свою сестру. У серіаліті «Сім’я Рози»1 сезон 5 серія Ліза дізналася, що Льоша попав у лікарню. Цьому вона не повірила, але чи не дарма? Цікаво, Ріям про це дізнається?</p> <p>Дивіться онлайн серіаліті «Сім’я Рози» 5 випуск від 21.03.2019. Дізнайтеся першими про всі таємниці сестер Аль-Намрі.</p> <p>Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy/sezon-1/vipusk-4">«Сім’я Рози» 4 серія</a>.</p>

Страйк сестер і підступ Епіфаніо

Всі серії: дивись з початку сезону

Страйк сестер і підступ Епіфаніо

Роза пригнічена… Фото з Епіфаніо облетіло вже увесь Instagram. Воно ще й із промовистим підписом: «Епіфаніо — чоловік Рози Аль-Намрі». Вона негайно повинна все виправити!

У серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 5 випуск від 21.03.2019 Ліза й Ріям вирішили познущатися з юної Азаль. Нещодавно вони зловили на гарячому дівчину — вона цілувалася з хлопцем! Але Азаль швиденько змінила тему розмови й почала обговорювати Розу. Сестри її підтримали, мовляв, старша сестра взагалі охаміла: зроби те, зроби се… Чому всі мають танцювати під її сопілку? Здається, у серіаліті «Сім’я Рози» 5 серія дівчата вирішили провчити знахабнілу сестру.

А героїні серіаліті «Сім’я Рози» з помстою не забарилися. Розу видалили із сестринського чату! Це прямий натяк на ігнор. Ще цього їй бракувало. Чи зможе старша сестра припинити страйк дівчат? Дивіться онлайн «Сім’я Рози» 21.03.2019.

Щоб якось втамувати свої емоції й остудити лють до Епіфаніо, Роза використала свої давні й перевірені способи:

  • поснідала;
  • зіграла на фортепіано;
  • зробила красивий макіяж;
  • погралася з іграшками.

Але чи допомогло це дівчині відкинути думки про Епіфаніо? Відповідь шукайте в 5 випуску «Сім’я Рози».

Єдиним розрадником для Рози став садівник Едік. З розпачу вона прибігла до нього за підтримкою і правильною порадою. На емоціях головна героїня серіаліті «Сім’я Рози» в 5 серії поділилася з Едіком своєю найзаповітнішою мрією і важливою таємницею. Проте хлопцеві теж є що сказати Розі.

Їхню ідилію перервав дзвінок Епіфаніо. Цією розмовою він остаточно добив Розу. Що такого міг сказати Епіфаніо? Дізнайтеся сьогодні ввечері.

Ліза Аль-Намрі тепер стала «мамою» для Ріям і тримає на відстані від Льоші свою сестру. У серіаліті «Сім’я Рози»1 сезон 5 серія Ліза дізналася, що Льоша попав у лікарню. Цьому вона не повірила, але чи не дарма? Цікаво, Ріям про це дізнається?

Дивіться онлайн серіаліті «Сім’я Рози» 5 випуск від 21.03.2019. Дізнайтеся першими про всі таємниці сестер Аль-Намрі.

Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті «Сім’я Рози» 4 серія.