Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Запахло смаженим: у сім’ї Аль-Намрі почалася кланова боротьба
<p>Роза не забула про ігнор її сестер. Тому вирішила їх провчити. Схоже на те, що в сім’ї Рози починається справжнісінька війна.</p> <p>У серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy">«Сім’я Рози»</a> 6 випуск від 21.03.2019 старша сестра озвіріла: вона позабирала всі свої речі із кімнати Лізи, Ріям і Азаль. Ведуча пост-шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/yak-vyyty-zamizh">«Як вийти заміж»</a> заявила: якщо сестри хочуть позбавитися її, то вони прощаються й із речама Рози. Цікаво, чи дівчата підуть на компроміс зі старшою сестрою?</p> <p>Батько Махмуд помітив за доньками щось підозріле: вони, як ошпарені, вилітали з будинку. Навіть пропустили традиційний сімейний сніданок! Щось тут точно не те… Дізнатися всю правду він вирішив у Рози Аль-Намрі. Але чи зможе вона розповісти про конфлікт між нею й сестрами? Дізнайтеся в серіаліті «Сім’я Рози» 6 серія.</p> <p>Від ранкової витівки Рози найбільше постраждала Ліза. Дівчина перший раз вийшла без макіяжу до університету! Це для неї неприпустимо, адже вона еталон краси для своїх одногрупниць. Цілий день вона робила все, аби залишитися непомітною. Але раптом її викрадають! Хто й за що так жорстоко вчинив із Лізою? Куди її повезли? Дивіться онлайн «Сім’я Рози» 6 випуск.</p> <p>Герой-коханець Едік не покидає шансу завоювати серце Рози. Хлопець максимально постарався й подарував улюблені квіти дівчини. Але чи змінить гнів на милість головна героїня серіаліті «Сім’я Рози» від 21.03.2019? Подробиці далі.</p> <p>Ситуація між сестрами Аль-Намрі набирає нових обертів. Мало того, що вони пересварилися зі старшою сестрою, у серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 6 випуск вони поділилися на клани: «сестри, які мають хлопців» і «сестри-одиночки». До першої входить Ріям і Азаль, а в другу — Ліза й Роза. Що означає такий «хід конем»?</p> <p>Екс-учасниця «<a href="https://teleportal.ua/show/stb/holostyak">Холостяка</a>» в 6 серії «Сім’я Рози» ніяк не може заспокоїтися із наслідками зловіщого фото з Епіфаніо. Щоб вирішити цю проблему, вона взяла ситуацію у власні руки і вийшла в прямий ефір із підписниками. Роза пояснила всю ситуацію й попросила не вірити провокаціям Епіфаніо, який просто хоче пропіаритися. Та чи Роза не зробить ще гірше цим повідомленням? Дізнайтеся сьогодні ввечері.</p> <p>Дивіться онлайн серіаліті «Сім’я Рози» 6 випуск від 21.03.2019, щоб дізнатися, чим закінчиться боротьба з Епіфаніо?</p> <p>Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy/sezon-1/vipusk-5">«Сім’я Рози» 5 серія</a>.</p>

Запахло смаженим: у сім’ї Аль-Намрі почалася кланова боротьба

Всі серії | Сезон 1

Запахло смаженим: у сім’ї Аль-Намрі почалася кланова боротьба

Роза не забула про ігнор її сестер. Тому вирішила їх провчити. Схоже на те, що в сім’ї Рози починається справжнісінька війна.

У серіаліті «Сім’я Рози» 6 випуск від 21.03.2019 старша сестра озвіріла: вона позабирала всі свої речі із кімнати Лізи, Ріям і Азаль. Ведуча пост-шоу «Як вийти заміж» заявила: якщо сестри хочуть позбавитися її, то вони прощаються й із речама Рози. Цікаво, чи дівчата підуть на компроміс зі старшою сестрою?

Батько Махмуд помітив за доньками щось підозріле: вони, як ошпарені, вилітали з будинку. Навіть пропустили традиційний сімейний сніданок! Щось тут точно не те… Дізнатися всю правду він вирішив у Рози Аль-Намрі. Але чи зможе вона розповісти про конфлікт між нею й сестрами? Дізнайтеся в серіаліті «Сім’я Рози» 6 серія.

Від ранкової витівки Рози найбільше постраждала Ліза. Дівчина перший раз вийшла без макіяжу до університету! Це для неї неприпустимо, адже вона еталон краси для своїх одногрупниць. Цілий день вона робила все, аби залишитися непомітною. Але раптом її викрадають! Хто й за що так жорстоко вчинив із Лізою? Куди її повезли? Дивіться онлайн «Сім’я Рози» 6 випуск.

Герой-коханець Едік не покидає шансу завоювати серце Рози. Хлопець максимально постарався й подарував улюблені квіти дівчини. Але чи змінить гнів на милість головна героїня серіаліті «Сім’я Рози» від 21.03.2019? Подробиці далі.

Ситуація між сестрами Аль-Намрі набирає нових обертів. Мало того, що вони пересварилися зі старшою сестрою, у серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 6 випуск вони поділилися на клани: «сестри, які мають хлопців» і «сестри-одиночки». До першої входить Ріям і Азаль, а в другу — Ліза й Роза. Що означає такий «хід конем»?

Екс-учасниця «Холостяка» в 6 серії «Сім’я Рози» ніяк не може заспокоїтися із наслідками зловіщого фото з Епіфаніо. Щоб вирішити цю проблему, вона взяла ситуацію у власні руки і вийшла в прямий ефір із підписниками. Роза пояснила всю ситуацію й попросила не вірити провокаціям Епіфаніо, який просто хоче пропіаритися. Та чи Роза не зробить ще гірше цим повідомленням? Дізнайтеся сьогодні ввечері.

Дивіться онлайн серіаліті «Сім’я Рози» 6 випуск від 21.03.2019, щоб дізнатися, чим закінчиться боротьба з Епіфаніо?

Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті «Сім’я Рози» 5 серія.