Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Азаль і Ріям познайомили своїх хлопців із батьком
<p>Ріям наважилася розповісти батькові про освідчення Льоші. Але запланувала зробити це помпезно — у найкращому ресторані Києва. Подивимося, чи оцінить такий хід Махмуд?</p><p>У серіаліті<a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy"> «Сім’я Рози»</a> 1 сезон 7 випуск від 26.03.2019 Ріям всіляко розпитувала про вподобання батька: де краще сісти, що їсти, які напої подати. Але не тільки Махмуд висловив свої побажання. Аміру потрібна приставка, а сестрам караоке. Фух, ну і вимоги в родини. Проте чи змінить батько Ріям гнів на милість і полюбить її хлопця? Дізнайтеся в 7 серії «Сім’я Рози».</p><p>Епіфаніо не покидає надії завоювати серце Рози. Він таємно пробрався на подвір’я будинку під приводом зняти на відео спростування їхнього роману. Але екс-холостячці тікати нікуди. У серіаліті «Сім’я Рози» 26.03.2019 вона пішла на повідку в Епіфаніо й у жахливому настрої спустилася на цю зйомку. Чи не завадить витівка звабника розповісти правду підписникам?</p><p>А Ліза в 7 випуску «Сім’я Рози» замислила щось дивне. Дівчина ні з того ні із сього випросила в Аміра його мобільний телефон. Але для чого їй це? Невже вона не має свого смартфону? Здається, у Лізи є якась таємниця. Подробиці далі.</p><p>Ріям настільки переживала за сімейну вечерю, що зробила Льоші такий собі «тест-драйв». Вони зустрілися в ресторані, де все має відбутися, і Ріям почала ставити каверзні питання, які можуть виникнути у її сестер. Добре, що дівчина знає їх, як облуплених. Але в серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 7 серія виявилося, Льоша абсолютно не готовий до зустрічі з близькими Ріям. Чи зможе хлопець реабілітуватися перед коханою?</p><p>Не тільки Ріям Аль-Намрі літає на крилах кохання. Найменша Азаль серйозно захопилася Ванею. Вона в 7 випуску «Сім’я Рози» запросила хлопця на сімейну вечерю, яку організовує Льоша! На перший погляд усе чудово: дві сестри одразу познайомлять своїх хлопців із батьком. Але Льоша має інші наміри на цей вечір — привселюдно попросити руки й серце Ріям! Чи не зіпсує Азаль найважливішу подію в житті своєї сестри?</p><p>Дивіться онлайн серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 7 випуск і дізнайтеся подробиці доленосної сімейної вечері.</p><p>Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/semya-rozy/sezon-1/vipusk-6">«Сім’я Рози» 6 серія</a>.</p>

Азаль і Ріям познайомили своїх хлопців із батьком

Всі серії | Сезон 1

Азаль і Ріям познайомили своїх хлопців із батьком

Ріям наважилася розповісти батькові про освідчення Льоші. Але запланувала зробити це помпезно — у найкращому ресторані Києва. Подивимося, чи оцінить такий хід Махмуд?

У серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 7 випуск від 26.03.2019 Ріям всіляко розпитувала про вподобання батька: де краще сісти, що їсти, які напої подати. Але не тільки Махмуд висловив свої побажання. Аміру потрібна приставка, а сестрам караоке. Фух, ну і вимоги в родини. Проте чи змінить батько Ріям гнів на милість і полюбить її хлопця? Дізнайтеся в 7 серії «Сім’я Рози».

Епіфаніо не покидає надії завоювати серце Рози. Він таємно пробрався на подвір’я будинку під приводом зняти на відео спростування їхнього роману. Але екс-холостячці тікати нікуди. У серіаліті «Сім’я Рози» 26.03.2019 вона пішла на повідку в Епіфаніо й у жахливому настрої спустилася на цю зйомку. Чи не завадить витівка звабника розповісти правду підписникам?

А Ліза в 7 випуску «Сім’я Рози» замислила щось дивне. Дівчина ні з того ні із сього випросила в Аміра його мобільний телефон. Але для чого їй це? Невже вона не має свого смартфону? Здається, у Лізи є якась таємниця. Подробиці далі.

Ріям настільки переживала за сімейну вечерю, що зробила Льоші такий собі «тест-драйв». Вони зустрілися в ресторані, де все має відбутися, і Ріям почала ставити каверзні питання, які можуть виникнути у її сестер. Добре, що дівчина знає їх, як облуплених. Але в серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 7 серія виявилося, Льоша абсолютно не готовий до зустрічі з близькими Ріям. Чи зможе хлопець реабілітуватися перед коханою?

Не тільки Ріям Аль-Намрі літає на крилах кохання. Найменша Азаль серйозно захопилася Ванею. Вона в 7 випуску «Сім’я Рози» запросила хлопця на сімейну вечерю, яку організовує Льоша! На перший погляд усе чудово: дві сестри одразу познайомлять своїх хлопців із батьком. Але Льоша має інші наміри на цей вечір — привселюдно попросити руки й серце Ріям! Чи не зіпсує Азаль найважливішу подію в житті своєї сестри?

Дивіться онлайн серіаліті «Сім’я Рози» 1 сезон 7 випуск і дізнайтеся подробиці доленосної сімейної вечері.

Пропустили попередні випуски? Переходьте за посиланням і дивіться серіаліті «Сім’я Рози» 6 серія.