Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Антон має рішучий намір відбити Василину
<p style="text-align: justify;">Віктор абсолютно зачарований Василисою в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/bylo-u-ottsa-dva-syna">«Було у батька два сини»</a> 3 серія. Замість того, щоб поїхати помиритися з дружиною, він забирає доньку садівника, щоб показати їй новий сучасний готельний комплекс Бойцових. До того ж хлопець дарує їй шикарний букет червоних троянд, який насправді купили для Лізи в якості вибачення! Що тільки не готовий зробити Віктор для спокушання Василиси: він називає її дивом, найкрасивішою та дивовижною дівчиною. Героїня серіалу «Було у батька два сини» не може встояти, адже вона так довго мріяла почути ці слова!</p><p style="text-align: justify;">Віктор Бойцов авторитетно заявляє братові, що збирається «змінити все». Він закохався в іншу дівчину, яка «дала йому крила». Звичайно, з дружиною миритися він не збирається... У 3 серії «Було у батька 2 сини» Антон, увесь сімейний бізнес і статок виявляється під загрозою! Тесть Віктора в разі розлучення збирається загнати бульдозери та зрівняти новий готель із землею. А це означатиме банкрутство сім'ї Бойцових...</p><p style="text-align: justify;">Антон збирається врятувати ситуацію! У серіалі «Було у батька два сини» 3 серія він зв'язується з лайнером «Карибська Зірка», на якому відпочивають тільки мільярдери, і пропонує їм взяти на роботу Василису. Вони вже робили їй пропозицію і готові прийняти дівчину. Тільки ось вона кудись поділася... втекла разом із Віктором!</p><p style="text-align: justify;">Чи розшукає її Антон? І чи вдасться хлопцеві розсіяти дитячі мрії дівчини та показати, який насправді його брат, і переконати, що він сам ховає свій потенціал?</p><p style="text-align: justify;">Щоб врятувати сім'ю, Антон вирішує відбити Василису в брата в серіалі «Було у батька два сини» 3 серія. <strong>Дивись онлайн на Teleportal.ua, як він буде це робити, адже фліртувати герой зовсім не вміє.</strong></p><p style="text-align: justify;"><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/bylo-u-ottsa-dva-syna/2018/vypusk-2">«Було у батька два сини» 2 серія</a>.</strong></p>

Антон має рішучий намір відбити Василину

Антон має рішучий намір відбити Василину

Віктор абсолютно зачарований Василисою в серіалі «Було у батька два сини» 3 серія. Замість того, щоб поїхати помиритися з дружиною, він забирає доньку садівника, щоб показати їй новий сучасний готельний комплекс Бойцових. До того ж хлопець дарує їй шикарний букет червоних троянд, який насправді купили для Лізи в якості вибачення! Що тільки не готовий зробити Віктор для спокушання Василиси: він називає її дивом, найкрасивішою та дивовижною дівчиною. Героїня серіалу «Було у батька два сини» не може встояти, адже вона так довго мріяла почути ці слова!

Віктор Бойцов авторитетно заявляє братові, що збирається «змінити все». Він закохався в іншу дівчину, яка «дала йому крила». Звичайно, з дружиною миритися він не збирається... У 3 серії «Було у батька 2 сини» Антон, увесь сімейний бізнес і статок виявляється під загрозою! Тесть Віктора в разі розлучення збирається загнати бульдозери та зрівняти новий готель із землею. А це означатиме банкрутство сім'ї Бойцових...

Антон збирається врятувати ситуацію! У серіалі «Було у батька два сини» 3 серія він зв'язується з лайнером «Карибська Зірка», на якому відпочивають тільки мільярдери, і пропонує їм взяти на роботу Василису. Вони вже робили їй пропозицію і готові прийняти дівчину. Тільки ось вона кудись поділася... втекла разом із Віктором!

Чи розшукає її Антон? І чи вдасться хлопцеві розсіяти дитячі мрії дівчини та показати, який насправді його брат, і переконати, що він сам ховає свій потенціал?

Щоб врятувати сім'ю, Антон вирішує відбити Василису в брата в серіалі «Було у батька два сини» 3 серія. Дивись онлайн на Teleportal.ua, як він буде це робити, адже фліртувати герой зовсім не вміє.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Було у батька два сини» 2 серія.