Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: З ким залишиться Василиса?
<p style="text-align: justify;">У заключній 4 серії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/bylo-u-ottsa-dva-syna">«Було у батька два сини»</a> боротьба за серце Василиси триває. Антон намагається підкорити його незграбним залицянням, віршами без розміру і з банальною римою. А Віктор, який збирався втекти з дівчиною, не заправивши бак, лежить із важкою застудою вдома, чим безвідмовно викликає у Васі жалість і бажання подбати про нього. Дивно, але героїня серіалу «Було у батька два сини» переймається почуттями до обох братів. А Антон раптово з'являється в її фантазіях!</p><p style="text-align: justify;">Найвідповідальніший і працьовитий із двох братів подобається Василисі своєю безпосередністю, розумом і блискучим плануванням. Як вибачення за травму, нанесену кактусами, Антон запрошує героїню в кіно. Він уже 15 років не ходив на побачення! Як все пройде? Дивись у серіалі «Було у батька два сини» 4 серія.</p><p style="text-align: justify;">Віктор, оговтавшись від недуги, намагається помиритися з дружиною. Ліза думає, що він досі намагається врятувати сімейний бізнес і не вірить у щирість його вибачень. Вітя переконує Антона, що налаштований серйозно і готовий продовжувати сімейне життя, а до Василиси вже не потрібно залицятися, аби відвадити її від брата-ловеласа.</p><p style="text-align: justify;">Василисі здається, що її обдурили та розіграли. У 4 серії «Було у батька 2 сини» вона втікає з дому Бойцових! Ніхто не знає, куди... Антон засмучений і намагається її розшукати. Але батько дівчини не хоче йому допомагати – так просила сама Василиса. Довгоочікуване відкриття грандіозного готельного комплексу теж проходить без неї...</p><p style="text-align: justify;">Чи зможуть герої знайти дівчину? І чим закінчиться історія про любовний трикутник між Василисою і двома братами, зовсім несхожими один на одного? Не пропусти в серіалі «Було у батька два сини» 4 серія. <strong>Дивись онлайн фінал сімейної комедії телеканалу СТБ разом із Teleportal.ua.</strong></p><p style="text-align: justify;"><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/bylo-u-ottsa-dva-syna/2018/vypusk-3">«Було у батька 2 сини» 3 серія</a>.</strong></p>

З ким залишиться Василиса?

З ким залишиться Василиса?

У заключній 4 серії «Було у батька два сини» боротьба за серце Василиси триває. Антон намагається підкорити його незграбним залицянням, віршами без розміру і з банальною римою. А Віктор, який збирався втекти з дівчиною, не заправивши бак, лежить із важкою застудою вдома, чим безвідмовно викликає у Васі жалість і бажання подбати про нього. Дивно, але героїня серіалу «Було у батька два сини» переймається почуттями до обох братів. А Антон раптово з'являється в її фантазіях!

Найвідповідальніший і працьовитий із двох братів подобається Василисі своєю безпосередністю, розумом і блискучим плануванням. Як вибачення за травму, нанесену кактусами, Антон запрошує героїню в кіно. Він уже 15 років не ходив на побачення! Як все пройде? Дивись у серіалі «Було у батька два сини» 4 серія.

Віктор, оговтавшись від недуги, намагається помиритися з дружиною. Ліза думає, що він досі намагається врятувати сімейний бізнес і не вірить у щирість його вибачень. Вітя переконує Антона, що налаштований серйозно і готовий продовжувати сімейне життя, а до Василиси вже не потрібно залицятися, аби відвадити її від брата-ловеласа.

Василисі здається, що її обдурили та розіграли. У 4 серії «Було у батька 2 сини» вона втікає з дому Бойцових! Ніхто не знає, куди... Антон засмучений і намагається її розшукати. Але батько дівчини не хоче йому допомагати – так просила сама Василиса. Довгоочікуване відкриття грандіозного готельного комплексу теж проходить без неї...

Чи зможуть герої знайти дівчину? І чим закінчиться історія про любовний трикутник між Василисою і двома братами, зовсім несхожими один на одного? Не пропусти в серіалі «Було у батька два сини» 4 серія. Дивись онлайн фінал сімейної комедії телеканалу СТБ разом із Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Було у батька 2 сини» 3 серія.