Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами

Кафе на Садовій

Оля, Ніка, Валентина – сестри за нещастям. Утрьох вони працюють в одному закладі та мріють про справжнє жіноче щастя. Та чи вдасться їм його знайти в стінах Кафе на Садовій? 1 сезон покаже.

play
Дивитись без реклами

Кафе на Садовій | Сезон 1

Оля, Ніка, Валентина – сестри за нещастям. Утрьох вони працюють в одному закладі та мріють про справжнє жіноче щастя. Та чи вдасться їм його знайти в стінах Кафе на Садовій? 1 сезон покаже.


Три різних жіночі долі: сюжет української мелодрами

Серіал СТБ Кафе на Садовій розповість історію трьох жінок, яких спіткало горе. Одна з них Ольга, життя якої розділилося на «до» та «після», коли її чоловік на смерть збив людину. За порадою популярного адвоката жінка взяла всю вину на себе, сподіваючись отримати лише умовний термін. Проте не так сталося, як гадалося! Рятуючи коханого, Оля сама потрапила за ґрати на чотири роки… Увесь період ув’язнення головна героїня фільму Кафе на Садовій 1 сезон думала про сина та законного чоловіка, але вийшовши з тюрми, Ольга дізналася страшну новину: її «коханий» залишив їхню дитину Гошу в дитячому будинку, а сам – втік за кордон. Від такого шоку хлопчик перестав розмовляти, а на контакт йшов тільки зі своїм опікуном Андрієм. Жінка розуміла, Гоша взагалі не пам’ятає її, але вона не могла покинути його в таку складну хвилину та влаштувалася нянею у їхній будинок і водночас у кафе на підробіток. Цікаво, чи вдалося їй повернути сина та любов до життя?

В 1 сезоні мелодрами Кафе на Садовій є ще дві сюжетні лінії Ніки та Валентини, які працюють разом з Олею в одному закладі. Валя по вуха закохана у власника кафе, з яким постійно свариться. А Ніка, втікши від багатих батьків і зради, намагається почати нове життя серед простих і чесних людей. Як вони переборювали всі випробування долі? Дізнайтеся за мить!


Професіонали своєї справи: акторський склад серіалу Кафе на Садовій

Творча група мелодрами підійшла до підбору виконавців головної ролі серйозно. Адже показати на екрані надскладну жіночу долю – не так уже і просто. У зніманні взяли участь:

  • Антон Сьомкін;
  • Марина Кукліна;
  • Олеся Гайова;
  • Леся Самаєва;
  • Сергій Коршиков;
  • Олексій Сморигін;
  • Володимир Заєць.


Дивіться онлайн усі серії Кафе на Садовій 1 сезон на сайті Teleportal.ua та разом із героїнями переживайте неймовірні емоції.