Video: Чи є надія в Гоші знову заговорити?
<p><strong>Здається, Оля нарешті знайшла шлях, як зблизиться із сином. Валя намагається натякнути шефу, що він їй подобається. А Ніка потрапляє в халепу.</strong></p><p><br></p><p>Прийомного батька Гоші в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/cafe-na-sadoviy" target="_blank">Кафе на Садовій</a> 2 серія викликають в органи опіки. Вони співчувають, що він овдовів, але не розуміють, як чоловік самотужки буде виховувати сина. Андрію дають 3 дні на те, щоб він знайшов няню. І не просто няню, а дівчину з профільною освітою і досвідом роботи з дітьми! Він у розпачі...</p><p>І тут в пригоді стала професія головної героїні Олі. У серіалі Кафе на Садовій 2 серія вона напрошується в нові няні Гоші. І хлопчик уперше за довгий час заговорив! Андрій вражений. Тепер Оля стає частиною їхньої сім'ї: втрьох вони ходять в парк атракціонів, гуляють і вечеряють. Оля умовила шеф-кухаря провести дитячий майстер-клас із приготування піци й запросила туди сина.</p><p>Дивись онлайн Кафе на Садовій 2 серія і дізнайся, чи довго тривала майже сімейна ідилія між Олею і Андрієм?</p><p>У Кафе на Садовій корпоратив – закладу виповнився перший рік! Валентина з усією сили намагається звернути на себе увагу шеф-кухаря: робить йому компліменти, запрошує на танець. Але він холодний і стриманий, як кремінь. Зате постачальник кафе Фелікс Едуардович дуже зацікавлений Валею. Він приніс їй квіти та не випускає жінку з поля зору.</p><p>У 2 серії Кафе на Садовій Валя наважується розповісти Олі свою історію. Виявляється, усе життя вона любить тільки одного чоловіка – батька свого сина. Але бачилися вони лише одного разу й провели разом ніч.</p><p>Ніка потрапляє в неприємності. Рятує її зовсім незнайомий хлопець. Між ними виникає романтична напруга.</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Кафе на Садовій 2 серія на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/cafe-na-sadoviy/sezon-1/seriya-1" target="_blank"><strong>Кафе на Садовій 1 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Чи є надія в Гоші знову заговорити?

Чи є надія в Гоші знову заговорити?

Здається, Оля нарешті знайшла шлях, як зблизиться із сином. Валя намагається натякнути шефу, що він їй подобається. А Ніка потрапляє в халепу.


Прийомного батька Гоші в серіалі Кафе на Садовій 2 серія викликають в органи опіки. Вони співчувають, що він овдовів, але не розуміють, як чоловік самотужки буде виховувати сина. Андрію дають 3 дні на те, щоб він знайшов няню. І не просто няню, а дівчину з профільною освітою і досвідом роботи з дітьми! Він у розпачі...

І тут в пригоді стала професія головної героїні Олі. У серіалі Кафе на Садовій 2 серія вона напрошується в нові няні Гоші. І хлопчик уперше за довгий час заговорив! Андрій вражений. Тепер Оля стає частиною їхньої сім'ї: втрьох вони ходять в парк атракціонів, гуляють і вечеряють. Оля умовила шеф-кухаря провести дитячий майстер-клас із приготування піци й запросила туди сина.

Дивись онлайн Кафе на Садовій 2 серія і дізнайся, чи довго тривала майже сімейна ідилія між Олею і Андрієм?

У Кафе на Садовій корпоратив – закладу виповнився перший рік! Валентина з усією сили намагається звернути на себе увагу шеф-кухаря: робить йому компліменти, запрошує на танець. Але він холодний і стриманий, як кремінь. Зате постачальник кафе Фелікс Едуардович дуже зацікавлений Валею. Він приніс їй квіти та не випускає жінку з поля зору.

У 2 серії Кафе на Садовій Валя наважується розповісти Олі свою історію. Виявляється, усе життя вона любить тільки одного чоловіка – батька свого сина. Але бачилися вони лише одного разу й провели разом ніч.

Ніка потрапляє в неприємності. Рятує її зовсім незнайомий хлопець. Між ними виникає романтична напруга.


Дивись онлайн Кафе на Садовій 2 серія на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Кафе на Садовій 1 серія.