Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи є надія в Гоші знову заговорити?
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Здається, Оля нарешті знайшла </strong><strong style="text-align: justify;">спосіб, як зблизит</strong><strong style="text-align: justify;">ися із сином. Валя намагається натякнути шефу, що він їй подобається. А Ніка потрапляє в халепу.</strong></p> <p style="text-align: justify;">Прийомного батька Гоші в серіалі «<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/cafe-na-sadoviy" style="text-align: justify;" target="_blank">Кафе на Садовій</a>» 2 серія від 15.06.2019 викликають в органи опіки. Вони співчувають, що він овдовів, але не розуміють, як чоловік самотужки буде виховувати сина. Андрію дають 3 дні на те, щоб він знайшов няню. І не просто няню, а дівчину з профільною освітою і досвідом роботи з дітьми! Він у розпачі...</p> <p style="text-align: justify;">І тут в пригоді стала професія головної героїні Олі. У серіалі «Кафе на Садовій» 2 серія вона напрошується в нові няні Гоші. І хлопчик уперше за довгий час заговорив! Андрій вражений. Тепер Оля стає частиною їхньої сім'ї: втрьох вони ходять у парк атракціонів, гуляють і вечеряють. Оля умовила шеф-кухаря провести дитячий майстер-клас із приготування піци й запросила туди сина.</p> <p style="text-align: justify;">Дивись онлайн «Кафе на Садовій» 2 серія і дізнайся, чи довго тривала майже сімейна ідилія між Олею і Андрієм?</p> <p style="text-align: justify;">У «Кафе на Садовій» корпоратив – закладу виповнився перший рік! Валентина з усієї сили намагається звернути на себе увагу шеф-кухаря: робить йому компліменти, запрошує на танець. Але він холодний і стриманий, як кремінь. Зате постачальник кафе Фелікс Едуардович дуже зацікавлений Валею. Він приніс їй квіти та не випускає жінку з поля зору.</p> <p style="text-align: justify;">У 2 серії «Кафе на Садовій» Валя наважується розповісти Олі свою історію. Виявляється, усе життя вона любить тільки одного чоловіка – батька свого сина. Але бачилися вони лише одного разу й провели разом ніч.</p> <p style="text-align: justify;">Ніка потрапляє в неприємності. Рятує її зовсім незнайомий хлопець. Між ними виникає романтична напруга.</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Дивись онлайн </strong><strong style="text-align: justify;">«Кафе на Садовій</strong><strong style="text-align: justify;">» 2 серія на сайті Teleportal.ua.</strong></p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/cafe-na-sadoviy/sezon-1/seriya-1"><strong style="text-align: justify;">«</strong><strong style="text-align: justify;">Кафе на Садовій</strong><strong style="text-align: justify;">» 1 серія</strong><strong style="text-align: justify;">.</strong></a></p>

Чи є надія в Гоші знову заговорити?

Чи є надія в Гоші знову заговорити?

Здається, Оля нарешті знайшла спосіб, як зблизитися із сином. Валя намагається натякнути шефу, що він їй подобається. А Ніка потрапляє в халепу.

Прийомного батька Гоші в серіалі «Кафе на Садовій» 2 серія від 15.06.2019 викликають в органи опіки. Вони співчувають, що він овдовів, але не розуміють, як чоловік самотужки буде виховувати сина. Андрію дають 3 дні на те, щоб він знайшов няню. І не просто няню, а дівчину з профільною освітою і досвідом роботи з дітьми! Він у розпачі...

І тут в пригоді стала професія головної героїні Олі. У серіалі «Кафе на Садовій» 2 серія вона напрошується в нові няні Гоші. І хлопчик уперше за довгий час заговорив! Андрій вражений. Тепер Оля стає частиною їхньої сім'ї: втрьох вони ходять у парк атракціонів, гуляють і вечеряють. Оля умовила шеф-кухаря провести дитячий майстер-клас із приготування піци й запросила туди сина.

Дивись онлайн «Кафе на Садовій» 2 серія і дізнайся, чи довго тривала майже сімейна ідилія між Олею і Андрієм?

У «Кафе на Садовій» корпоратив – закладу виповнився перший рік! Валентина з усієї сили намагається звернути на себе увагу шеф-кухаря: робить йому компліменти, запрошує на танець. Але він холодний і стриманий, як кремінь. Зате постачальник кафе Фелікс Едуардович дуже зацікавлений Валею. Він приніс їй квіти та не випускає жінку з поля зору.

У 2 серії «Кафе на Садовій» Валя наважується розповісти Олі свою історію. Виявляється, усе життя вона любить тільки одного чоловіка – батька свого сина. Але бачилися вони лише одного разу й провели разом ніч.

Ніка потрапляє в неприємності. Рятує її зовсім незнайомий хлопець. Між ними виникає романтична напруга.

Дивись онлайн «Кафе на Садовій» 2 серія на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Кафе на Садовій» 1 серія.