Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Чоловік Олі повертається зі Швейцарії: він має намір повернути свою сім'ю
<p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Що сталося з Андрієм? І чому органи опіки вирішили знову забрати Гошку? Дивись за мить!</strong></p> <p style="text-align: justify;">У серіалі «<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/cafe-na-sadoviy" style="text-align: justify;" target="_blank">Кафе на Садовій</a>» 3 серія від 15.06.2019 у країну повертається недолугий чоловік Олі, який запроторив власну дружину до в'язниці, а сина здав у дитбудинок заради блискучої кар'єри в Швейцарії. Він купує Олі великий букет високих червоних троянд, ніби вони можуть заладити 4 роки відсидки. Не знайшовши дружину вдома, він знову звертається до свого друга, адвоката Макса, щоб її знайти, а заразом і забрати дитину.</p> <p style="text-align: justify;">Але в Олі в серіалі «Кафе на Садовій» серія 3 інші проблеми. Органи опіки дізналися, що Андрій поранений, і вирішили забрати Гошу на час, поки хлопчик знаходиться без нагляду. Збита з пантелику героїня оббиває бюрократичні пороги, але їй відмовляються повернути дитину. Зате, здається, у Міші – біологічного батька, є шанс стати опікуном.</p> <p style="text-align: justify;">Дивись онлайн «Кафе на Садовій» 3 серія та дізнайся рецепт, як треба розмовляти із соціальними службами «по-дорослому» від Валентини.</p> <p style="text-align: justify;">Валя вчить свого шеф-кухаря пекти коржі для торта «Наполеон». Між ними знову виникає чарівна напруга. Здається, він готовий сказати їй щось важливе! Але чи зважиться в 3 серії «Кафе на Садовій»?</p> <p style="text-align: justify;">Після написання портрета Фелікса Едуардовича на Ніку посипалися замовлення від його знайомих. Здавалося, справи почали налагоджуватися. Але раптово вона дізнається таємницю свого нового хлопця. Як насправді вони познайомилися і навіщо йому потрібна Ніка? У місто приїжджає батько дівчини. Хто він насправді? І які таємниці приховувала героїня серіалу «Кафе на Садовій»?</p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Дивись онлайн </strong><strong style="text-align: justify;">«Кафе на Садовій</strong><strong style="text-align: justify;">» 3 серія від 15.06.2019 на сайті Teleportal.ua.</strong></p> <p style="text-align: justify;"><strong style="text-align: justify;">Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/cafe-na-sadoviy/sezon-1/seriya-2"><strong style="text-align: justify;">«</strong><strong style="text-align: justify;">Кафе на Садовій</strong><strong style="text-align: justify;">» 2 серія</strong><strong style="text-align: justify;">.</strong></a></p> <p style="text-align: justify;"> </p>

Чоловік Олі повертається зі Швейцарії: він має намір повернути свою сім'ю

Чоловік Олі повертається зі Швейцарії: він має намір повернути свою сім'ю

Що сталося з Андрієм? І чому органи опіки вирішили знову забрати Гошку? Дивись за мить!

У серіалі «Кафе на Садовій» 3 серія від 15.06.2019 у країну повертається недолугий чоловік Олі, який запроторив власну дружину до в'язниці, а сина здав у дитбудинок заради блискучої кар'єри в Швейцарії. Він купує Олі великий букет високих червоних троянд, ніби вони можуть заладити 4 роки відсидки. Не знайшовши дружину вдома, він знову звертається до свого друга, адвоката Макса, щоб її знайти, а заразом і забрати дитину.

Але в Олі в серіалі «Кафе на Садовій» серія 3 інші проблеми. Органи опіки дізналися, що Андрій поранений, і вирішили забрати Гошу на час, поки хлопчик знаходиться без нагляду. Збита з пантелику героїня оббиває бюрократичні пороги, але їй відмовляються повернути дитину. Зате, здається, у Міші – біологічного батька, є шанс стати опікуном.

Дивись онлайн «Кафе на Садовій» 3 серія та дізнайся рецепт, як треба розмовляти із соціальними службами «по-дорослому» від Валентини.

Валя вчить свого шеф-кухаря пекти коржі для торта «Наполеон». Між ними знову виникає чарівна напруга. Здається, він готовий сказати їй щось важливе! Але чи зважиться в 3 серії «Кафе на Садовій»?

Після написання портрета Фелікса Едуардовича на Ніку посипалися замовлення від його знайомих. Здавалося, справи почали налагоджуватися. Але раптово вона дізнається таємницю свого нового хлопця. Як насправді вони познайомилися і навіщо йому потрібна Ніка? У місто приїжджає батько дівчини. Хто він насправді? І які таємниці приховувала героїня серіалу «Кафе на Садовій»?

Дивись онлайн «Кафе на Садовій» 3 серія від 15.06.2019 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередній випуск? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Кафе на Садовій» 2 серія.