Video: З ким залишиться Гоша і кого все життя любила Валентина?
<p>Не пропусти фінал сімейної драми Кафе на Садовій! Михайло повернувся в місто, щоб забрати Гошу. Хлопчик та його прийомний батько Андрій дізналися, хто Оля насправді. Багатий батько Ніки хоче повернути дочку додому. А Валентина продовжує ходити по лезу між відносинами та дружбою з шеф-кухарем кафе.</p><p><br></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/cafe-na-sadoviy" target="_blank">Кафе на Садовій</a> 4 серія Оля потрапляє в центр конфлікту між двома чоловіками й одночасно батьками Гоші: Андрієм і Михайлом. Поява останнього на вулицях міста форсувала події. Несподівано дізнавшись правду про Олю, Андрій відчуває подвійну образу: жінка, якій він розкрився і впустив у своє серце, обдурила його; до того ж вона перетворилася на загрозу втрати сина.</p><p>Головній героїні Кафе на Садовій серія 4 довелося благати про шанс порозумітися.</p><p>У цей самий час Міша засипає «Оленьку» вибаченнями та намагається переконати її, що зробив все заради сім'ї. Він пахав, як проклятий, у Швейцарії, щоб купити там великий будинок і облаштувати Гошці дитячу кімнату мрії. Дивись онлайн Кафе на Садовій 4 серію і дізнайся, чи купиться Оля на його вмовляння?</p><p><br></p><p><strong>Валентина йде з кафе?</strong></p><p>Запальний характер шеф-кухаря Сергія вкотре провокує сварку з Валею. Але зараз все по-іншому: жінка звільняється і погрожує більше ніколи не переступати поріг Кафе на Садовій. Вона йде до батька своєї дитини та розповідає йому правду, про яку мовчала довгі роки. Хто цей загадковий чоловік? І як він сприйняв новину про 24-річного сина?</p><p>А в Ніки в серіалі Кафе на Садовій 4 серія творча криза. Вона не може примиритися з правдою, яку дізналася про свого хлопця. А він, очікувано, робить їй пропозицію руки й серця! Героїня повністю розбита. І тільки бармен Артем турбується про її стан...</p><p><br></p><p><strong>Дивись онлайн Кафе на Садовій серія 4 на сайті Teleportal.ua і дізнайся таємниці про улюблених героїв, у які вони не розповідали глядачеві.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай час на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/cafe-na-sadoviy/sezon-1/seriya-3" target="_blank"><strong>Кафе на Садовій 3 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

З ким залишиться Гоша і кого все життя любила Валентина?

З ким залишиться Гоша і кого все життя любила Валентина?

Не пропусти фінал сімейної драми Кафе на Садовій! Михайло повернувся в місто, щоб забрати Гошу. Хлопчик та його прийомний батько Андрій дізналися, хто Оля насправді. Багатий батько Ніки хоче повернути дочку додому. А Валентина продовжує ходити по лезу між відносинами та дружбою з шеф-кухарем кафе.


У серіалі Кафе на Садовій 4 серія Оля потрапляє в центр конфлікту між двома чоловіками й одночасно батьками Гоші: Андрієм і Михайлом. Поява останнього на вулицях міста форсувала події. Несподівано дізнавшись правду про Олю, Андрій відчуває подвійну образу: жінка, якій він розкрився і впустив у своє серце, обдурила його; до того ж вона перетворилася на загрозу втрати сина.

Головній героїні Кафе на Садовій серія 4 довелося благати про шанс порозумітися.

У цей самий час Міша засипає «Оленьку» вибаченнями та намагається переконати її, що зробив все заради сім'ї. Він пахав, як проклятий, у Швейцарії, щоб купити там великий будинок і облаштувати Гошці дитячу кімнату мрії. Дивись онлайн Кафе на Садовій 4 серію і дізнайся, чи купиться Оля на його вмовляння?


Валентина йде з кафе?

Запальний характер шеф-кухаря Сергія вкотре провокує сварку з Валею. Але зараз все по-іншому: жінка звільняється і погрожує більше ніколи не переступати поріг Кафе на Садовій. Вона йде до батька своєї дитини та розповідає йому правду, про яку мовчала довгі роки. Хто цей загадковий чоловік? І як він сприйняв новину про 24-річного сина?

А в Ніки в серіалі Кафе на Садовій 4 серія творча криза. Вона не може примиритися з правдою, яку дізналася про свого хлопця. А він, очікувано, робить їй пропозицію руки й серця! Героїня повністю розбита. І тільки бармен Артем турбується про її стан...


Дивись онлайн Кафе на Садовій серія 4 на сайті Teleportal.ua і дізнайся таємниці про улюблених героїв, у які вони не розповідали глядачеві.

Пропустив попередню серію? Не витрачай час на пошуки – переходь за посиланням і дивись Кафе на Садовій 3 серія.