Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Анна зустрічає чоловіка мрії і дізнається про вагітність дочки
<p style="text-align:justify">Анна живе в абсолютно дикому ритмі. Дім, робота, пробіжки, зустрічі з подругами по п'ятницях. Ніякого особистого життя, ніяких несподіванок. І так тривало до тих пір, поки вона не закохалася.</p> <p style="text-align:justify">Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dobihty-do-sebe">«Добігти до себе»</a> 1 серія від 27.07.2019 працює акушеркою. Цілими днями вона допомагає іншим жінкам, а про себе особливо не думає. Подруги дорікають Анну за те, що вона навіть не намагається розпочати нові стосунки. Вона давним-давно перестала ходити на побачення і стежити за собою. Як тут зустрінеш чоловіка мрії?</p> <p style="text-align:justify">У 1 серії мелодрами «Добігти до себе» ви побачите, як проходять будні Анни. Єдина її віддушина – це пробіжки по парку. Якраз під час однієї з таких пробіжок вона і познайомилася з Ігорем. Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 1 серія онлайн, як Анна і її новий друг рятували абсолютно незнайому жінку.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ігорю відразу ж сподобалася Анна. Однак вона чомусь не поспішає давати йому шанс...</strong></p> <p style="text-align:justify">Головна героїня серіалу «Добігти до себе» вирішила, що вона ще не готова до нових стосунків, і тому запропонувала Ігорю залишитися друзями.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У той же час Ганна зустріла «того самого» чоловіка – нового головлікаря Андрія.</strong></p> <p style="text-align:justify">Анна і Андрій почали спілкуватися, і з часом їх взаємна симпатія перетворилася на щось більше.</p> <p style="text-align:justify">Окрилена коханням жінка вирішила змінити своє життя. Та тільки її обранець, здається, щось приховує... Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 1 серія, як зароджувалися нові стосунки головної героїні.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Найважливіша людина в житті Анни – це її дочка Лера.</strong></p> <p style="text-align:justify">Лера вчиться в медичному університеті. Вона красива, чудово готує – мамина радість і найкраща подруга в одній особі.</p> <p style="text-align:justify">У 1 серії мелодрами «Добігти до себе» Лера повідомила мамі, що вона закохалася у викладача. Дівчину не турбує, що її обранець набагато старше. Анна переживає, що закоханість дочки добром не закінчиться... Чи виправдалися її побоювання? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Добігти до себе» 1 серія від 27.07.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p>

Анна зустрічає чоловіка мрії і дізнається про вагітність дочки

Анна зустрічає чоловіка мрії і дізнається про вагітність дочки

Анна живе в абсолютно дикому ритмі. Дім, робота, пробіжки, зустрічі з подругами по п'ятницях. Ніякого особистого життя, ніяких несподіванок. І так тривало до тих пір, поки вона не закохалася.

Головна героїня серіалу «Добігти до себе» 1 серія від 27.07.2019 працює акушеркою. Цілими днями вона допомагає іншим жінкам, а про себе особливо не думає. Подруги дорікають Анну за те, що вона навіть не намагається розпочати нові стосунки. Вона давним-давно перестала ходити на побачення і стежити за собою. Як тут зустрінеш чоловіка мрії?

У 1 серії мелодрами «Добігти до себе» ви побачите, як проходять будні Анни. Єдина її віддушина – це пробіжки по парку. Якраз під час однієї з таких пробіжок вона і познайомилася з Ігорем. Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 1 серія онлайн, як Анна і її новий друг рятували абсолютно незнайому жінку.

Ігорю відразу ж сподобалася Анна. Однак вона чомусь не поспішає давати йому шанс...

Головна героїня серіалу «Добігти до себе» вирішила, що вона ще не готова до нових стосунків, і тому запропонувала Ігорю залишитися друзями.

У той же час Ганна зустріла «того самого» чоловіка – нового головлікаря Андрія.

Анна і Андрій почали спілкуватися, і з часом їх взаємна симпатія перетворилася на щось більше.

Окрилена коханням жінка вирішила змінити своє життя. Та тільки її обранець, здається, щось приховує... Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 1 серія, як зароджувалися нові стосунки головної героїні.

Найважливіша людина в житті Анни – це її дочка Лера.

Лера вчиться в медичному університеті. Вона красива, чудово готує – мамина радість і найкраща подруга в одній особі.

У 1 серії мелодрами «Добігти до себе» Лера повідомила мамі, що вона закохалася у викладача. Дівчину не турбує, що її обранець набагато старше. Анна переживає, що закоханість дочки добром не закінчиться... Чи виправдалися її побоювання? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Добігти до себе» 1 серія від 27.07.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!