Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Любовний трикутник і темне минуле Анни
<p style="text-align:justify">Життя Анни круто змінилося: її 18-річна дочка вагітна, стосунки з Андрієм зайшли у глухий кут, та й труднощі на роботі ніхто не відміняв...</p> <p style="text-align:justify"><strong>Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dobihty-do-sebe">«Добігти до себе»</a> 2 серія від 27.07.2019 не на жарт боїться за життя доньки.</strong></p> <p style="text-align:justify">Лера вагітна – зараз у Анни це найбільший привід для занепокоєння. У дівчини і її обранця величезна різниця у віці – їй 18, а йому 40! Анна жодного разу не бачила цього таємничого чоловіка, і це її напружує.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У 2 серії «Добігти до себе» ви дізнаєтеся нові подробиці з біографії Анни.</strong></p> <p style="text-align:justify">Що трапилося в минулому акушерки? Чому вона тепер так турбується за здоров'я своєї дочки? Жінка переживає, що у Лери може бути небезпечна патологія нирок. Дізнайтесь про деталі в серіалі «Добігти до себе» 2 серія.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Лера поводиться безтурботно – вона закохана і щаслива.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дівчина не дуже слухає мати, яка просить дотримуватися дієти і піклуватися про своє здоров'я. Лера вважає, що їй пощастило – вона вже зустріла свою любов. Андрій дуже добре сприйняв новини про вагітність. Він навіть відразу запропонував одружитися! Зрадівши, Лера запропонувала познайомити його з матір'ю. Дівчина й гадки не має про те, що її мама і майбутній наречений знайомі. Що буде, якщо вони всі дізнаються правду? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Добігти до себе» 2 серія онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify"><strong>На роботі у Анни – суцільні стреси.</strong></p> <p style="text-align:justify">У однієї пацієнтки почалися ускладнення після ЕКЗ, інша – категорично проти щеплень. Анні доводиться мати справу з чоловіками, які хочуть бути присутніми при пологах, і жінками, які плюють на своє здоров'я.</p> <p style="text-align:justify">Пробіжки разом з Ігорем, як і раніше, залишаються єдиною віддушиною головної героїні. Проте в романтичному плані чоловік її чомусь не цікавить. Анна переживає через те, що її стосунки з Андрієм нікуди не рухаються. Сама того не знаючи, головна героїня опинилася в центрі складного любовного трикутника... Слідкуйте за розвитком історії в серіалі «Добігти до себе» 2 серія від 27.07.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dobihty-do-sebe/sezon-1/seriya-1">«Добігти до себе» 1 серія</a>.</p>

Любовний трикутник і темне минуле Анни

Любовний трикутник і темне минуле Анни

Життя Анни круто змінилося: її 18-річна дочка вагітна, стосунки з Андрієм зайшли у глухий кут, та й труднощі на роботі ніхто не відміняв...

Головна героїня серіалу «Добігти до себе» 2 серія від 27.07.2019 не на жарт боїться за життя доньки.

Лера вагітна – зараз у Анни це найбільший привід для занепокоєння. У дівчини і її обранця величезна різниця у віці – їй 18, а йому 40! Анна жодного разу не бачила цього таємничого чоловіка, і це її напружує.

У 2 серії «Добігти до себе» ви дізнаєтеся нові подробиці з біографії Анни.

Що трапилося в минулому акушерки? Чому вона тепер так турбується за здоров'я своєї дочки? Жінка переживає, що у Лери може бути небезпечна патологія нирок. Дізнайтесь про деталі в серіалі «Добігти до себе» 2 серія.

Лера поводиться безтурботно – вона закохана і щаслива.

Дівчина не дуже слухає мати, яка просить дотримуватися дієти і піклуватися про своє здоров'я. Лера вважає, що їй пощастило – вона вже зустріла свою любов. Андрій дуже добре сприйняв новини про вагітність. Він навіть відразу запропонував одружитися! Зрадівши, Лера запропонувала познайомити його з матір'ю. Дівчина й гадки не має про те, що її мама і майбутній наречений знайомі. Що буде, якщо вони всі дізнаються правду? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Добігти до себе» 2 серія онлайн на сайті Teleportal.ua!

На роботі у Анни – суцільні стреси.

У однієї пацієнтки почалися ускладнення після ЕКЗ, інша – категорично проти щеплень. Анні доводиться мати справу з чоловіками, які хочуть бути присутніми при пологах, і жінками, які плюють на своє здоров'я.

Пробіжки разом з Ігорем, як і раніше, залишаються єдиною віддушиною головної героїні. Проте в романтичному плані чоловік її чомусь не цікавить. Анна переживає через те, що її стосунки з Андрієм нікуди не рухаються. Сама того не знаючи, головна героїня опинилася в центрі складного любовного трикутника... Слідкуйте за розвитком історії в серіалі «Добігти до себе» 2 серія від 27.07.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Добігти до себе» 1 серія.