Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лера дізналася правду про свою справжню матір
<p style="text-align:justify">Аня сама не своя від переживань за життя Лери. На роботі теж несолодко – між нею і Андрієм розв'язалася неоголошена війна. І тільки вірний Ігор підтримує Анну на кожному кроці...</p> <p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dobihty-do-sebe">«Добігти до себе»</a> 3 серія від 27.07.2019 Анна дос</strong><strong>і бігає, щоб забути свої біди, однак неприємності продовжують слідувати за нею по п'ятах.</strong></p> <p style="text-align:justify">Вагітність Лери протікає дуже важко – у неї токсикоз, високий тиск і дуже погані аналізи. Анна не може відігнати похмуру думку про те, що справжня мама дівчини померла під час пологів. Всі показники Лери говорять про те, що вона може не вижити. В даному випадку її врятує тільки аборт... Анна намагається переконати дочку в тому, що їй потрібно хоча б лягти в лікарню. Дивіться в мелодрамі «Добігти до себе» 3 серія, чи вийшло у неї переконати дівчину.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Лера категорично відмовляється від переривання вагітності.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дівчина вважає, що її мама просто хоче таким чином саботувати її стосунки з Андрієм. Вона впевнена, що зможе народити сама – нехай  навіть зі складнощами. Андрій спить і бачить нове життя, мріє про дитину – але чи варта ця мрія життя Лери? У 3 серії мелодрами «Добігти до себе» всім довелося зробити важкий вибір.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Стосунки Анни і Андрія </strong><strong>дуже сильно загострилися.</strong></p> <p style="text-align:justify">Кожен із них хоче для Лери кращого. Сама дівчина переживає через те, що мама не приймає її майбутнього чоловіка. Після обману Андрія Анна не впевнена, що той – хороша пара для її малої. Чи справді чоловік настільки закоханий, як він стверджує? Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 3 серія.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ігор підтримує Анну на кожному кроці.</strong></p> <p style="text-align:justify">Жінці дуже важко – вона боїться за життя доньки та її майбутнє. Єдиний промінчик світла в темному царстві – це Ігор, який не залишає її одну. Чоловік не відвернувся від Анни, хоча та і запропонувала бути «просто друзями». Можливо, з часом її серце відтане? Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 3 серія від 27.07.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dobihty-do-sebe/sezon-1/seriya-2">«Добігти до себе» 2 серія</a>.</p>

Лера дізналася правду про свою справжню матір

Лера дізналася правду про свою справжню матір

Аня сама не своя від переживань за життя Лери. На роботі теж несолодко – між нею і Андрієм розв'язалася неоголошена війна. І тільки вірний Ігор підтримує Анну на кожному кроці...

У серіалі «Добігти до себе» 3 серія від 27.07.2019 Анна досі бігає, щоб забути свої біди, однак неприємності продовжують слідувати за нею по п'ятах.

Вагітність Лери протікає дуже важко – у неї токсикоз, високий тиск і дуже погані аналізи. Анна не може відігнати похмуру думку про те, що справжня мама дівчини померла під час пологів. Всі показники Лери говорять про те, що вона може не вижити. В даному випадку її врятує тільки аборт... Анна намагається переконати дочку в тому, що їй потрібно хоча б лягти в лікарню. Дивіться в мелодрамі «Добігти до себе» 3 серія, чи вийшло у неї переконати дівчину.

Лера категорично відмовляється від переривання вагітності.

Дівчина вважає, що її мама просто хоче таким чином саботувати її стосунки з Андрієм. Вона впевнена, що зможе народити сама – нехай  навіть зі складнощами. Андрій спить і бачить нове життя, мріє про дитину – але чи варта ця мрія життя Лери? У 3 серії мелодрами «Добігти до себе» всім довелося зробити важкий вибір.

Стосунки Анни і Андрія дуже сильно загострилися.

Кожен із них хоче для Лери кращого. Сама дівчина переживає через те, що мама не приймає її майбутнього чоловіка. Після обману Андрія Анна не впевнена, що той – хороша пара для її малої. Чи справді чоловік настільки закоханий, як він стверджує? Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 3 серія.

Ігор підтримує Анну на кожному кроці.

Жінці дуже важко – вона боїться за життя доньки та її майбутнє. Єдиний промінчик світла в темному царстві – це Ігор, який не залишає її одну. Чоловік не відвернувся від Анни, хоча та і запропонувала бути «просто друзями». Можливо, з часом її серце відтане? Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 3 серія від 27.07.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Добігти до себе» 2 серія.