Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Важкі пологи і вибір Анни
<p style="text-align:justify">Анні завжди було простіше вирішувати чужі проблеми, а не займатися своїм життям. Але коли думати про себе, якщо дочка – на межі смерті, одна подружка непритомніє на рівному місці, а інша хоче зробити аборт?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Дивіться в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dobihty-do-sebe">«Добігти до себе»</a> 4 серія від 27.07.2019 онлайн, чим закінчилася історія Анни та її доньки. </strong></p> <p style="text-align:justify">Лера дуже важко сприйняла новину про те, що Аня – не її справжня мати. Дівчина ображається і навіть не хоче кликати її «мамою». Лері досі дуже погано, тому Андрій і Анна об'єднують зусилля. Тепер у них одна мета – зробити все, щоб і дівчина, і її дитина вижили. Вони не врахували одне: Лера дізналася правду про інтрижку Анни й Андрія. Але ж їй у такому стані категорично не можна нервувати... Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 4 серія, чи вдалося врятувати і дівчину, і її дитину.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Анна взяла на свої плечі непомірний тягар.</strong></p> <p style="text-align:justify">Вона намагається врятувати всіх – дочку, подружок, пацієнток. Анна влазить у життя інших людей і намагається їх «полагодити». Але хто подбає про неї саму? Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 4 серія, як Ігор намагається піклуватися про вперту жінку.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Анна намагається врятувати шлюб своєї подруги.</strong></p> <p style="text-align:justify">У 4 серії мелодрами «Добігти до себе» ви побачите, як проста відсутність спілкування руйнує стосунки між подружжям. Ніна та її чоловік прожили разом 25 років, але тепер вона підозрює його у зраді. Ніна рішуче налаштована перервати вагітність, нічого не сказавши про це чоловікові. Анна намагається відмовити її від такого рішучого кроку. Вона навіть вирішила сама поговорити з чоловіком... Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 4 серія, чи вийшло у Анни врятувати чужий шлюб.</p> <p style="text-align:justify">У фінальній серії мелодрами ви побачите розв'язку всіх любовних ліній. Чи будуть Андрій і Лера щасливі разом? Чи дочекається Люся свого мільйонера? Чи помириться Ніна з чоловіком? І найголовніше – чи знайде Анна своє щастя? Дивіться фінал мелодрами «Добігти до себе» 4 серія від 27.07.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/dobihty-do-sebe/sezon-1/seriya-3">«Добігти до себе» 3 серія</a>.</p>

Важкі пологи і вибір Анни

Важкі пологи і вибір Анни

Анні завжди було простіше вирішувати чужі проблеми, а не займатися своїм життям. Але коли думати про себе, якщо дочка – на межі смерті, одна подружка непритомніє на рівному місці, а інша хоче зробити аборт?

Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 4 серія від 27.07.2019 онлайн, чим закінчилася історія Анни та її доньки.

Лера дуже важко сприйняла новину про те, що Аня – не її справжня мати. Дівчина ображається і навіть не хоче кликати її «мамою». Лері досі дуже погано, тому Андрій і Анна об'єднують зусилля. Тепер у них одна мета – зробити все, щоб і дівчина, і її дитина вижили. Вони не врахували одне: Лера дізналася правду про інтрижку Анни й Андрія. Але ж їй у такому стані категорично не можна нервувати... Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 4 серія, чи вдалося врятувати і дівчину, і її дитину.

Анна взяла на свої плечі непомірний тягар.

Вона намагається врятувати всіх – дочку, подружок, пацієнток. Анна влазить у життя інших людей і намагається їх «полагодити». Але хто подбає про неї саму? Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 4 серія, як Ігор намагається піклуватися про вперту жінку.

Анна намагається врятувати шлюб своєї подруги.

У 4 серії мелодрами «Добігти до себе» ви побачите, як проста відсутність спілкування руйнує стосунки між подружжям. Ніна та її чоловік прожили разом 25 років, але тепер вона підозрює його у зраді. Ніна рішуче налаштована перервати вагітність, нічого не сказавши про це чоловікові. Анна намагається відмовити її від такого рішучого кроку. Вона навіть вирішила сама поговорити з чоловіком... Дивіться в серіалі «Добігти до себе» 4 серія, чи вийшло у Анни врятувати чужий шлюб.

У фінальній серії мелодрами ви побачите розв'язку всіх любовних ліній. Чи будуть Андрій і Лера щасливі разом? Чи дочекається Люся свого мільйонера? Чи помириться Ніна з чоловіком? І найголовніше – чи знайде Анна своє щастя? Дивіться фінал мелодрами «Добігти до себе» 4 серія від 27.07.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Добігти до себе» 3 серія.