Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чорний піар: як Наталю оббрехали журналісти
<p style="text-align:justify;">Новий день почався із шокуючої новини! У ліричній комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері» </a>10 серія від 15.01.2020 Наталя отримала чорновий варіант фільму про гімназію, який знімав місцевий телеканал. Виявилося: журналісти оббрехали керівництво навчального закладу з голови до ніг! Подробиці дізнайтеся вже за мить.</p><p style="text-align:justify;">Хто як не подруга допоможе вирішити всі проблеми! Свєта в 10 серії «Доньки-матері» СТБ повідомила Ігоря про неприємності, які звалилися на голову Наталі. Чоловік зрозумів: він повинен допомогти свої екс-дружині! Що із цього вийшло?</p><p style="text-align:justify;">Христина в серіалі «Доньки-матері» 2020 досі під враженнями від знайомства з Богданом. Але її вірні подруги були не в захваті від такого розвитку подій і відразу почали промивати мізки Христі. Мовляв, Богдан дуже дивний, жорстокий і мстивий. Але дівчина нічого і слухати не хотіла. Невже вона «запала» на хлопця і знову повторить свою помилку з Нікітою? Дивіться онлайн сімейний серіал «Доньки-матері» 10 серія на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align:justify;">Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-9">«Доньки-матері» 9 серія</a>.</p>

Чорний піар: як Наталю оббрехали журналісти

Всі серії | Сезон 1

Чорний піар: як Наталю оббрехали журналісти

Новий день почався із шокуючої новини! У ліричній комедії «Доньки-матері» 10 серія від 15.01.2020 Наталя отримала чорновий варіант фільму про гімназію, який знімав місцевий телеканал. Виявилося: журналісти оббрехали керівництво навчального закладу з голови до ніг! Подробиці дізнайтеся вже за мить.

Хто як не подруга допоможе вирішити всі проблеми! Свєта в 10 серії «Доньки-матері» СТБ повідомила Ігоря про неприємності, які звалилися на голову Наталі. Чоловік зрозумів: він повинен допомогти свої екс-дружині! Що із цього вийшло?

Христина в серіалі «Доньки-матері» 2020 досі під враженнями від знайомства з Богданом. Але її вірні подруги були не в захваті від такого розвитку подій і відразу почали промивати мізки Христі. Мовляв, Богдан дуже дивний, жорстокий і мстивий. Але дівчина нічого і слухати не хотіла. Невже вона «запала» на хлопця і знову повторить свою помилку з Нікітою? Дивіться онлайн сімейний серіал «Доньки-матері» 10 серія на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Переходьте за посиланням і дивіться «Доньки-матері» 9 серія.