Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Повернення Нікіти і перше дитяче ліжечко
<p style="text-align:justify;">Микита повернувся з Німеччини. Він знову хоче зійтися з Христиною, але вона не готова пробачити йому зраду.</p><p style="text-align:justify;"><strong>У ліричній комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«До</a></strong><strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">ньки-матері»</a> 11 серія від 15.01.2020 Христина бореться зі своїми почуттями до Нікіти, свариться з подругами і розлучається з хлопцем.</strong></p><p style="text-align:justify;">Христина досі  любить Нікіту, але не хоче бути з ним разом. Воно й не дивно - як пробачити хлопця, який кинув вагітну дівчину одну, а сам поїхав у іншу країну? Христя зрозуміла, що не може розраховувати на коханого. Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 11 серія, як Нікіта намагається довести зворотне і повернути дівчину.</p><p style="text-align:justify;"><strong>Через Христину Нікіта посварився з матір'ю і пішов з дому.</strong></p><p style="text-align:justify;">Між Валерією Михайлівною та її сином назрів серйозний конфлікт. Що важливіше – кохана або мама, гроші або рідна дитина? Дивіться прямо зараз – 11 серія ліричної комедії «Доньки-матері» перетворилася на справжню сімейну драму.</p><p style="text-align:justify;">Христина вже готується стати матір'ю, а Нікіта ще потрібно подорослішати. Ігор живе вдома у Антона, а Наташа страждає від того, що дочка не завжди говорить їй правду. Слідкуйте за історією улюбленої сімейки онлайн – дивіться серіал «Доньки-матері» 11 серія від 15.01.2020 на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align:justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-10">«Доньки-матері» 10 серія</a>.</p>

Повернення Нікіти і перше дитяче ліжечко

Всі серії | Сезон 1

Повернення Нікіти і перше дитяче ліжечко

Микита повернувся з Німеччини. Він знову хоче зійтися з Христиною, але вона не готова пробачити йому зраду.

У ліричній комедії «Доньки-матері» 11 серія від 15.01.2020 Христина бореться зі своїми почуттями до Нікіти, свариться з подругами і розлучається з хлопцем.

Христина досі  любить Нікіту, але не хоче бути з ним разом. Воно й не дивно - як пробачити хлопця, який кинув вагітну дівчину одну, а сам поїхав у іншу країну? Христя зрозуміла, що не може розраховувати на коханого. Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 11 серія, як Нікіта намагається довести зворотне і повернути дівчину.

Через Христину Нікіта посварився з матір'ю і пішов з дому.

Між Валерією Михайлівною та її сином назрів серйозний конфлікт. Що важливіше – кохана або мама, гроші або рідна дитина? Дивіться прямо зараз – 11 серія ліричної комедії «Доньки-матері» перетворилася на справжню сімейну драму.

Христина вже готується стати матір'ю, а Нікіта ще потрібно подорослішати. Ігор живе вдома у Антона, а Наташа страждає від того, що дочка не завжди говорить їй правду. Слідкуйте за історією улюбленої сімейки онлайн – дивіться серіал «Доньки-матері» 11 серія від 15.01.2020 на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 10 серія.