Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Наташі приснився еротичний сон з Ігорем: гормони або почуття?
<p>Наташі приснився еротичний сон за участю Ігоря. Що це – лише гормони, або ж її почуття до чоловіка  досі не згасли?</p><p>Герої ліричної комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 12 серія від 15.01.2020 живуть у режимі безперервної Санта-Барбари. Хто кого любить, хто з ким хоче залишитися? Будемо розбиратися разом із Наталею, Ігорем, Христиною і Нікітою!</p><p><strong>Після цього сну Наташа почала поводитися дивно.</strong></p><p>Вона приїхала до колишнього чоловіка, щоб поговорити і розібратися з цією ситуацією раз і назавжди. Її дуже сильно тягне до Ігоря, а він – досі небайдужий до колишньої дружини… Чим закінчилася їхня розмова? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 12 серія онлайн.</p><p><strong>Тим часом, Марина почала надавати Ігорю знаки уваги.</strong></p><p style="text-align:justify;">Дівчині завжди подобався колега. Тепер, коли він розлучився, Марина зрозуміла – у неї з'явився шанс! У 12 серії комедії «Доньки-матері» Антон переконує друга забути про колишню дружину і спробувати розпочати нові стосунки. Хто знає, можливо, Марина – це його доля? Тим більше що дівчина вже зробила перший крок – покликала його на каву... Що вибрав Ігор - залишитися вірним Наташі або дати шанс симпатичній колезі? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Доньки-матері» 12 серія від 15.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-11">«Доньки-матері» 11 серія</a>.</p>

Наташі приснився еротичний сон з Ігорем: гормони або почуття?

Всі серії | Сезон 1

Наташі приснився еротичний сон з Ігорем: гормони або почуття?

Наташі приснився еротичний сон за участю Ігоря. Що це – лише гормони, або ж її почуття до чоловіка  досі не згасли?

Герої ліричної комедії «Доньки-матері» 12 серія від 15.01.2020 живуть у режимі безперервної Санта-Барбари. Хто кого любить, хто з ким хоче залишитися? Будемо розбиратися разом із Наталею, Ігорем, Христиною і Нікітою!

Після цього сну Наташа почала поводитися дивно.

Вона приїхала до колишнього чоловіка, щоб поговорити і розібратися з цією ситуацією раз і назавжди. Її дуже сильно тягне до Ігоря, а він – досі небайдужий до колишньої дружини… Чим закінчилася їхня розмова? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 12 серія онлайн.

Тим часом, Марина почала надавати Ігорю знаки уваги.

Дівчині завжди подобався колега. Тепер, коли він розлучився, Марина зрозуміла – у неї з'явився шанс! У 12 серії комедії «Доньки-матері» Антон переконує друга забути про колишню дружину і спробувати розпочати нові стосунки. Хто знає, можливо, Марина – це його доля? Тим більше що дівчина вже зробила перший крок – покликала його на каву... Що вибрав Ігор - залишитися вірним Наташі або дати шанс симпатичній колезі? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Доньки-матері» 12 серія від 15.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 11 серія.