Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Микита шукає роботу, а Ігор з Мариною знімаються в рекламі
<p style="text-align:justify;">Між Наташею і Христиною стався класичний конфлікт поколінь – мама вважає, що має повне право повчати дочку, а та щосили пручається.</p><p style="text-align:justify;"><strong>Вагітні героїні комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 13 серія від 16.01.2020 вирушили на перше УЗД.</strong></p><p style="text-align:justify;">Наташа намагається контролювати Христину на кожному кроці – що їй їсти, що не їсти, як підготуватися до процедури і далі за списком. Дівчині не подобається такий постійний тиск. Вона навіть записалася на курси молодих мам, щоб почути сторонню думку про свою вагітність. Як пройшло УЗД? Чи змогли Наташа і Христина помиритися? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 13 серія онлайн.</p><p style="text-align:justify;"><strong>Наташі </strong><strong>досі не подобається Нікіта.</strong></p><p style="text-align:justify;">Їй не подобається, що батько її онука – хлопчисько, який звик кидатися чужими грошима направо і наліво. Нікіта звик ні в чому собі не відмовляти, адже мама забезпечила йому по-справжньому «тепличні» умови для життя. У 13 серії ліричної комедії «Доньки-матері» Микита вперше влаштувався на роботу. Він хоче довести Наташі, що може стати чудовим батьком для дитини Христини.</p><p style="text-align:justify;">Чи вийшло у Нікіти справити враження на потенційну тещу? Чим займався Ігор замість того, щоб підтримати дружину на УЗД? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 13 серія від 16.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p><p style="text-align:justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-12">«Дочки-матері» 12 серія</a>.</p>

Микита шукає роботу, а Ігор з Мариною знімаються в рекламі

Всі серії | Сезон 1

Микита шукає роботу, а Ігор з Мариною знімаються в рекламі

Між Наташею і Христиною стався класичний конфлікт поколінь – мама вважає, що має повне право повчати дочку, а та щосили пручається.

Вагітні героїні комедії «Доньки-матері» 13 серія від 16.01.2020 вирушили на перше УЗД.

Наташа намагається контролювати Христину на кожному кроці – що їй їсти, що не їсти, як підготуватися до процедури і далі за списком. Дівчині не подобається такий постійний тиск. Вона навіть записалася на курси молодих мам, щоб почути сторонню думку про свою вагітність. Як пройшло УЗД? Чи змогли Наташа і Христина помиритися? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 13 серія онлайн.

Наташі досі не подобається Нікіта.

Їй не подобається, що батько її онука – хлопчисько, який звик кидатися чужими грошима направо і наліво. Нікіта звик ні в чому собі не відмовляти, адже мама забезпечила йому по-справжньому «тепличні» умови для життя. У 13 серії ліричної комедії «Доньки-матері» Микита вперше влаштувався на роботу. Він хоче довести Наташі, що може стати чудовим батьком для дитини Христини.

Чи вийшло у Нікіти справити враження на потенційну тещу? Чим займався Ігор замість того, щоб підтримати дружину на УЗД? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 13 серія від 16.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Дочки-матері» 12 серія.