Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нікіта і Христина вирішили жити разом
<p style="text-align:justify;">Часом буває важко змиритися з тим, що діти вже подорослішали. Ось у Наталі – справжній джекпот! Її вагітна 16-річна дочка збирається покинути рідну домівку...</p><p style="text-align:justify;"><strong>У комедії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«До</a></strong><strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">ньки-матері»</a> 14 серія від 16.01.2020 Нікіта і Христина вирішили почати справжн</strong><strong>є доросл</strong><strong>е спільне життя.</strong></p><p style="text-align:justify;">Наташа постійно пиляє хлопця дочки за те, що він недостатньо серйозний. Куксі набридло таке ставлення, тому він запропонував Христині зняти квартиру. Дівчина дуже хоче почати нове життя разом із коханою людиною і дитиною, але її зупиняє одне – мама... У 14 серії ліричної комедії «Доньки-матері» Христина виявилася перед нелегким вибором. Адже, якщо вона з'їдеться з Нікітою, їй доведеться залишити маму одну!</p><p style="text-align:justify;"><strong>Ната</strong><strong>лі теж довелося вибирати між серцем і головою.</strong></p><p style="text-align:justify;">Їй, як директору школи, доводиться приймати непрості управлінські рішення. Зазвичай Наташа не боїться брати на себе відповідальність, але що робити, якщо їй доведеться звільнити... свою подругу? Дивіться в серіалі «Дочки-матері» 2020 серія 14 онлайн, що вибрала героїня – врятувати репутацію гімназії або Світлану.</p><p style="text-align:justify;"><strong>Ігор не може відпустити минуле.</strong></p><p style="text-align:justify;">Він почав підозрювати, що йому все ж таки подобається Марина. Однак забути 17 років спільного життя з Наташею – не така вже й проста задача... Чи готовий він до нових стосунків? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 14 серія від 16.01.2020 онлайн.</p><p style="text-align:justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/ru/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-13">«Доньки-матері» 13 серія</a>.</p>

Нікіта і Христина вирішили жити разом

Всі серії | Сезон 1

Нікіта і Христина вирішили жити разом

Часом буває важко змиритися з тим, що діти вже подорослішали. Ось у Наталі – справжній джекпот! Її вагітна 16-річна дочка збирається покинути рідну домівку...

У комедії «Доньки-матері» 14 серія від 16.01.2020 Нікіта і Христина вирішили почати справжнє доросле спільне життя.

Наташа постійно пиляє хлопця дочки за те, що він недостатньо серйозний. Куксі набридло таке ставлення, тому він запропонував Христині зняти квартиру. Дівчина дуже хоче почати нове життя разом із коханою людиною і дитиною, але її зупиняє одне – мама... У 14 серії ліричної комедії «Доньки-матері» Христина виявилася перед нелегким вибором. Адже, якщо вона з'їдеться з Нікітою, їй доведеться залишити маму одну!

Наталі теж довелося вибирати між серцем і головою.

Їй, як директору школи, доводиться приймати непрості управлінські рішення. Зазвичай Наташа не боїться брати на себе відповідальність, але що робити, якщо їй доведеться звільнити... свою подругу? Дивіться в серіалі «Дочки-матері» 2020 серія 14 онлайн, що вибрала героїня – врятувати репутацію гімназії або Світлану.

Ігор не може відпустити минуле.

Він почав підозрювати, що йому все ж таки подобається Марина. Однак забути 17 років спільного життя з Наташею – не така вже й проста задача... Чи готовий він до нових стосунків? Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 14 серія від 16.01.2020 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 13 серія.