Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Квест для Ігоря: як знайти торт з дуріаном?
<p style="text-align:justify;">Закоханий чоловік готовий робити дурні, а часом навіть божевільні речі заради жінки. Ігор поки не визнає, що йому подобається Марина, але вже готовий згортати заради неї гори.</p><p style="text-align:justify;"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 15 серія від 16.01.2020 Наташа та Ігор спробували виправити свої помилки.</strong></p><p style="text-align:justify;">Наташа прийшла до Світлани додому – попросити вибачення. Жінка відчуває себе винуватою через те, що не заступилася за подругу. У попередній серії комедії «Доньки-матері» Світлана звільнилася через те, що з нею зіграли злий жарт. Вона розраховувала на допомогу Наташі, але та надто хвилювалася про репутацію гімназії. Після звільнення Світлана влаштувалася працювати сомельє в ресторан, але Наташа хоче повернути подругу назад. Дивіться в серіалі «Доньки-матері» онлайн, чи вийшло у неї.</p><p style="text-align:justify;"><strong>Марині підняли оренду, і тепер у неї не вистачає грошей навіть не оплату комунальних послуг.</strong></p><p style="text-align:justify;">Дівчина перепробувала все – і розмовляла з орендодавцем, і просила підняти їй зарплатгю. Після кількох марних спроб вирішити все мирно, Марина зважилася на відчайдушний крок і пішла працювати в клуб! Тим часом, Ігор щосили намагається її вразити та знайти ідеальний десерт. А смаки у Марини виявилися вельми специфічними... Дивіться в комедії «Доньки-матері» 15 серія від 16.01.2020, як Ігор шукав торт з дуріаном, а Марина спробувала себе в ролі танцівниці гоу-гоу.</p><p style="text-align:justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/ru/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-14">«Доньки-матері» 14 серія</a>.</p>

Квест для Ігоря: як знайти торт з дуріаном?

Всі серії | Сезон 1

Квест для Ігоря: як знайти торт з дуріаном?

Закоханий чоловік готовий робити дурні, а часом навіть божевільні речі заради жінки. Ігор поки не визнає, що йому подобається Марина, але вже готовий згортати заради неї гори.

У серіалі «Доньки-матері» 15 серія від 16.01.2020 Наташа та Ігор спробували виправити свої помилки.

Наташа прийшла до Світлани додому – попросити вибачення. Жінка відчуває себе винуватою через те, що не заступилася за подругу. У попередній серії комедії «Доньки-матері» Світлана звільнилася через те, що з нею зіграли злий жарт. Вона розраховувала на допомогу Наташі, але та надто хвилювалася про репутацію гімназії. Після звільнення Світлана влаштувалася працювати сомельє в ресторан, але Наташа хоче повернути подругу назад. Дивіться в серіалі «Доньки-матері» онлайн, чи вийшло у неї.

Марині підняли оренду, і тепер у неї не вистачає грошей навіть не оплату комунальних послуг.

Дівчина перепробувала все – і розмовляла з орендодавцем, і просила підняти їй зарплатгю. Після кількох марних спроб вирішити все мирно, Марина зважилася на відчайдушний крок і пішла працювати в клуб! Тим часом, Ігор щосили намагається її вразити та знайти ідеальний десерт. А смаки у Марини виявилися вельми специфічними... Дивіться в комедії «Доньки-матері» 15 серія від 16.01.2020, як Ігор шукав торт з дуріаном, а Марина спробувала себе в ролі танцівниці гоу-гоу.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 14 серія.