Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Микита, Христина і мінливості спільного життя
<p style="text-align:justify;">Цукерково-букетний період закінчується там, де починається суворий і нещадний побут. Як зберегти любов, якщо скрізь розкидані чужі шкарпетки?</p><p style="text-align:justify;"><strong>Дивіться в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi">«Доньки-матері»</a> 16 серія від 16.01.2020, як Нікіта і Христина вчилися жити разом, а Ігор намагався покликати Марину на побачення.</strong></p><p style="text-align:justify;">Спільне життя виявилося не таким казковим, як думали герої ліричної комедії. Христину дратує те, що хлопець не допомагає їй з хатньою роботою. Нікіті, в свою чергу, здається, що дівчина почала перетворюватися на свою маму. Як облаштувати сімейне гніздечко, що не пересвариться і не зійти з розуму? Дивіться в комедії «Доньки-матері» 16 серія онлайн, як молода пара набиває перші шишки.</p><p style="text-align:justify;"><strong>Ігор переїхав жити до Марини, проте вона, як і раніше, тримає його на відстані.</strong></p><p style="text-align:justify;">Чоловік наполегливо намагається запросити колегу на побачення, але вона чомусь кожного разу відмовляє. Марина пояснила, що у неї є хлопець, але чи правда це? Чому вона тоді визнавалася Ігорю до симпатії? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Доньки-матері» 16 серія від 16.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align:justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/donky-materi/sezon-1/seriya-15">«Доньки-матері» 15 серія</a>.</p>

Микита, Христина і мінливості спільного життя

Всі серії | Сезон 1

Микита, Христина і мінливості спільного життя

Цукерково-букетний період закінчується там, де починається суворий і нещадний побут. Як зберегти любов, якщо скрізь розкидані чужі шкарпетки?

Дивіться в серіалі «Доньки-матері» 16 серія від 16.01.2020, як Нікіта і Христина вчилися жити разом, а Ігор намагався покликати Марину на побачення.

Спільне життя виявилося не таким казковим, як думали герої ліричної комедії. Христину дратує те, що хлопець не допомагає їй з хатньою роботою. Нікіті, в свою чергу, здається, що дівчина почала перетворюватися на свою маму. Як облаштувати сімейне гніздечко, що не пересвариться і не зійти з розуму? Дивіться в комедії «Доньки-матері» 16 серія онлайн, як молода пара набиває перші шишки.

Ігор переїхав жити до Марини, проте вона, як і раніше, тримає його на відстані.

Чоловік наполегливо намагається запросити колегу на побачення, але вона чомусь кожного разу відмовляє. Марина пояснила, що у неї є хлопець, але чи правда це? Чому вона тоді визнавалася Ігорю до симпатії? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Доньки-матері» 16 серія від 16.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Доньки-матері» 15 серія.